Konsole

Transport gratis

W Boutique Pierrot oferujemy konsole domowe wykonane z drewna, nawiązujące do różnych stylów i o różnych kształtach. Znajdą tu Państwo konsole z szufladami przypominające komody, oraz etażerki z kilkoma półkami. Osobno, z uwagi na charakter i wysokość, prezentujemy konsole kuchenne, tak przydatne w prowansalskiej kuchni. W zakładce “Konsole domowe” przedstawiamy około czterdziestu mebli mających, poza dekoracyjnymi, rozmaite użytkowe zadania.

Wyświetlanie 1–20 z 92 wyników

Stylowa konsola, która zachwyca wyglądem

Prezentujemy Państwu niezwykłe, unikalne konsole drewniane, które zostały stworzone z litego drewna. Materiał ten ma niezwykły urok, który całkowicie odmienia wnętrze pomieszczenia, w którym się znajduje. Drewno ma w sobie naturalność, która czyni je bardzo cenionym surowcem, zwłaszcza w charakteryzacji mebli. Wykonana z tak trwałego materiału konsola to ozdoba sama w sobie. Wydana w przeróżnych, ciekawych designach stanowi dodatek do wnętrza, który łagodnie podkreśla wystrój. Dzięki możliwości wyboru kolorów poszczególnych modeli mogą Państwo w pełni dopasować konkretny model do swoich upodobań. Styl, w jakim konsole zostały utrzymane, jest połączeniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych i powracającej mody na lodge oraz skandynawską surowość. Stąd drobne nogi konsoli oraz ich ozdobna forma, która nie trzyma się prostoty, delikatne dekoracje szuflad i ozdobne rączki do ich otwierania. Nawet najprostsze modele reprezentują sobą delikatne dodatki, które podkreślają inspirację nurtem prowansalskiego klimatu. Niektóre z dostępnych modeli bardziej przypominają biurka, inne zaś imitują wygodne, przestronne komody.

Konsola drewniana w praktycznym świetle

Ze względu na użytkowe potrzeby, stylowe konsole z Boutique Pierrot charakteryzują się pełną funkcjonalnością. Bogaty wybór katalogu wypełnionego różniącymi się od siebie modelami gwarantuje możliwość dopasowania konsoli do Państwa potrzeb z możliwością ich kastomizacji. Modele przypominające biurka bądź komody są dobrym wyborem, jeśli planują Państwo wykorzystać je w praktyczny sposób. Wygodny, prosty i duży blat zapewnia sporo przestrzeni do pracy bądź umożliwia układanie na nim przedmiotów oraz poświęcanie się hobby. Mniejsze modele drewnianych konsoli to miejsce do postawienia rodzinnych pamiątek bądź zorganizowania wolnej przestrzeni, w której można ustawić bardziej praktyczne przedmioty. Charakterystyczne designy stylowych konsoli sprawiają, że ich zastosowanie może mieć wyłącznie ozdobną funkcję. Konsole różnią się od siebie nie tylko powierzchnią blatu czy posiadaniem szuflad bądź półek w niższych partiach mebla. Są one również różnej wysokości. Podczas wybierania konkretnego modelu posiadają Państwo pełne informacje dotyczące jego wymiarów w poszczególnych zakładkach z produktami, co ułatwi zakupy. Dostępne w sklepie modele można obejrzeć w salonach Boutique Pierrot w Poznaniu oraz Warszawie.