Kredensy białe

Transport gratis

Prezentowane kredensy białe można z powodzeniem zaliczyć do mebli kuchennych, znajdą jednak również zastosowanie w korytarzu, przedpokoju, czy w salonie. Z pewnością spełnią się w roli mebla eksponującego cenną porcelanę, kryształy, czy inną zastawę stołową o dużej wartości sentymentalnej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stworzyliśmy kolekcję kredensów o klasycznej, uniwersalnej konstrukcji, dzięki czemu będą się dobrze prezentować w niewielkich kuchniach, czy ograniczonym pod względem powierzchni holu. Produkty te wykonane są z litego drewna i mogą zostać wykończone jedną z wielu dostępnych u nas technik, jak chociażby woskowanie, szczotkowanie, malowanie klasyczne, czy patynowanie. Mogą Państwo zdecydować o ostatecznym szlifie i charakterze każdego mebla, dlatego zachęcamy do indywidualnego ustalenia szczegółów dotyczących zamówienia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Kredensy białe - klasyczna aranżacja

Białe kredensy nawiązują swoim wykonaniem i kolorystyką do wnętrz aranżowanych na styl klasyczny z domieszką stylu prowansalskiego. Kształty i konstrukcja przypominają także niezwykle popularne w ubiegłym stuleciu meble kuchenne, które można było spotkać zarówno w domach szlacheckich, jak i w skromniejszej postaci w domach wiejskich. Wśród proponowanej kolekcji każdy kredens biały ma swoją unikalną formę, wykończenie, a różnica detali dodaje im niepowtarzalnego charakteru.

Białe kredensy z litego drewna

Zastosowane przez nas lite drewno to gwarancja zadowolenia i satysfakcji z wykonanych mebli. Nie korzystamy ze sklejek, płyt wiórowych, ani żadnych innych materiałów drewnopodobnych, stawiając przy tym na naturalność i wyłącznie ekologiczne surowce. Starannie wysuszone i oszlifowane meble w całości wykonane z drewna nie ulegają pękaniu, rozwarstwianiu i łuszczeniu, z czym często muszą mierzyć się posiadacze mebli tworzonych z materiałów imitujących drewno. Wszelkie okucia, zawiasy, uchwyty, jak i inne elementy montażowe powstają natomiast z galwanizowanego metalu o zabarwieniu przypominającym mosiądz. Dzięki ich zastosowaniu nasze meble nawiązują do dawnych stylów. Funkcjonalność i ergonomiczność niezmienne cechuje każdy z produkowanych modeli, w tym także kredensów. Zdjęcia tworzonych przez nas mebli znajdują się poniżej, dzięki czemu mogą Państwo lepiej poznać zalety każdego z nich, a także wyobrazić sobie ich zastosowanie w swoim domu.

Indywidualne podejście do każdego zamówienia

Pragniemy jak najlepiej dostosować naszą ofertę do potrzeb naszych Klientów. Z tego względu zachęcamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Z chęcią doradzimy, odpowiemy na wszystkie pytania i zaprezentujemy nasz asortyment. Na Państwa życzenie możemy również wysłać próbnik kolorów, przy czym zaznaczamy, że w naszym sklepie oferujemy także meble w stanie surowym, niepomalowane, jedynie przygotowane do tej czynności. Ceny mebli różnią się w zależności od ich ostatecznej formy, na jaką się Państwo zdecydują.