Krzesła bujane

Transport gratis

Fotel na biegunach z pewnością kojarzy się Państwu z przytulną atmosferą, bezpieczeństwem i relaksem. Wiele osób chętnie kupuje krzesła bujane drewniane z nadzieją na wyczarowanie takiego właśnie nastroju we własnym domu. W naszej ofercie znajdą Państwo krzesła bujane w tradycyjnym stylu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Współcześnie coraz chętniej wraca się do klasycznych mebli takich jak na przykład krzesła bujane. Ten nieco nostalgiczny mebel pozwala zrelaksować się po stresującym dniu. Ustawiony w pobliżu lampy będzie doskonałym miejscem na wieczór z ulubioną książką lub po prostu na chwilę odpoczynku. Delikatne kołysanie fotela pozwoli pozbyć się napięcia i ukoić nerwy. To także świetny pomysł na prezent dla świeżo upieczonych rodziców.

Tradycyjne krzesło bujane

Od jakiegoś czasu krzesła bujane wracają do naszych wnętrz - co ciekawe we właściwie niezmienionej formie. Na rynku meblarskim można znaleźć duży wybór różnorodnych foteli na biegunach, jednak największym zainteresowaniem cieszą się te w klasycznym stylu. W naszej ofercie znajdują się krzesła bujane drewniane wykonane z litego drewna, które to złudzenia przypominają meble sprzed dekad. Tu warto podkreślić, że do produkcji naszych krzeseł używamy wyłącznie drewna najwyższej jakości - jest ono odpowiednio wysuszone i oszlifowane, dzięki czemu możemy zagwarantować, że wykonane z niego meble posłużą przez wiele lat.

Krzesła bujane dostępne w naszej ofercie charakteryzują się dość kompaktowymi wymiarami, w związku z czym będą pasowały nawet do niewielkich pomieszczeń. Dzięki niewielkim gabarytom nadają się do swobodnego przenoszenia - można przemieszczać je między pokojami, a przy sprzyjającej pogodzie usiąść w nich na tarasie lub balkonie. To także doskonały pomysł na niebanalne uzupełnienie pokoju hotelowego - w ten sposób z pewnością uda się Państwu miło zaskoczyć gości.

Nasze krzesła bujane to gwarancja jakości

Jednym z priorytetów naszej marki jest dostarczanie mebli najwyższej jakości. Dlatego do ich wykonywania nie wykorzystujemy sklejki, płyt laminowanych ani innych materiałów drewnopodobnych. Kupując nasze krzesło bujane, mają Państwo absolutną pewność, że wszystkie jego elementy zostały wykonane z litego drewna poddanego pieczołowitej obróbce.

Prezentowane na zdjęciu krzesło należy do kolekcji Lawendowa Prowansja, jednak jest to jedynie przykładowy sposób wykończenia. Wychodzimy z założenia, że każdy z naszych klientów ma nieco inne oczekiwania i dlatego dajemy Państwu możliwość personalizacji kupowanych u nas mebli. To, jak ostatecznie będzie wyglądało zamówione krzesło bujane, zależy od Państwa. Oferujemy szeroką paletę barw wykończenia. Ponadto możemy zaproponować zabiegi takie jak patynowanie czy postarzanie, dzięki czemu nawet nowo kupiony mebel będzie wyglądał jak pamiątka rodzinna.