Lustra w białej ramie

Transport gratis

Klasyczne lustra w białej ramie można zaliczyć do elementów dekoracji hotelu lub domowej sypialni. Znajdą swoje zastosowanie także w korytarzu, gabinecie czy w garderobie. Lustra z naszej kolekcji charakteryzują się wyrafinowaną prostotą stylu i świetnym kunsztem wykonania w myśl uniwersalnego designu, dlatego będzie komponować się z każdą aranżacją. Lustro powieszone na ścianie optycznie powiększy każde, nawet niewielkie pomieszczenie i może z powodzeniem być stosowane w połączeniu z innymi meblami jak kredensy, szafki na buty, siedziska czy komody. Zwiększy ono ekskluzywność, a zarazem przytulność wnętrz.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Lustra w białej drewnianej ramie

Kolekcja luster prezentuje skromność i powściągliwość designu, jednak szlachetność zastosowanego do ich produkcji litego drewna zdecydowanie podkreśla ich nieodzowną wartość. W zależności od pomieszczenia, w jakim ma się znajdować lustro, mogą Państwo zdecydować się na modele o płaskiej, wydłużonej formie lub postawić na prostokątny projekt o estetycznych zdobieniach. Zwarta konstrukcja luster sprawia, że będą dobrze współgrać również z wystrojem restauracji, także tych o ograniczonej powierzchni użytkowej. Wrażenie powiększenia metrażu to efekt, jaki można uzyskać za pomocą lustra w białej drewnianej ramie. Regularne kształty i proporcje przekonują o szlachetności drewna i profesjonalnym rzemiośle wykorzystanym w trakcie produkcji luster oferowanych również w naszych salonach meblowych w Warszawie i Poznaniu. W razie zainteresowania zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych, gdzie mogą Państwo osobiście zapoznać się ze stylem i unikalnym wykonaniem naszego asortymentu.

Lustro w białej ozdobnej ramie – misterne wykonanie

Każdy detal ma dla nas ogromne znaczenie. Podczas tworzenia naszych projektów każde lustro w białej ozdobnej ramie powstaje z wysokiej jakości litego drewna. W naszej stolarni nie korzystamy z żadnych materiałów drewnopodobnych takich jak sklejki, płyty czy MDF. Stosujemy wyłącznie starannie wysuszone i oszlifowane lite drewno. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość korzystania z produktu przez wiele lat bez strachu o jego rozwarstwianie, łuszczenie i pęknięcia, które są możliwe w przypadku materiałów wątpliwej jakości. Lustra w stylu prowansalskim mogą być wykończone na wiele sposobów – proponujemy szczotkowanie głębokie lub vintage, malowanie klasyczne, postarzanie czy woskowanie. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi wszystkimi opcjami, o których informujemy przy każdym produkcie. Dzięki temu lustro w białej ramie glamour nabierze osobliwego, niepowtarzalnego charakteru. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy zarówno do kontaktu telefonicznego i mailowego, jak i odwiedzin w naszych salonach meblowych w Poznaniu i Warszawie.