Obudowy kominka

Kominek w salonie lub innym domowym pomieszczeniu tworzy idealne warunki do relaksu. Wprowadza ciepłą, przytulną atmosferę, a widok ognia pozwala ukoić nerwy po ciężkim dniu. Aby kominek był idealnym uzupełnieniem aranżacji salonu, warto wybrać pasującą do innych elementów wyposażenia obudowę. Taki detal sprawi, że kominek będzie prezentował się niezwykle elegancko. Obudowę kominkową spotyka się najczęściej we wnętrzach urządzonych w stylu rustykalnym, prowansalskim lub retro. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gotowych obudów do kominka!

Wyświetlanie jednego wyniku

Gotowa obudowa do kominka – szybka i łatwa zmiana aranżacji

Dostępne w naszym sklepie obudowy kominka to gotowe do montażu produkty. Można je wykorzystać w dowolnym momencie, nie tylko na etapie budowy czy remontu domu. To element, który nie ma bezpośredniego kontaktu z ogniem, nie ma więc ryzyka nadmiernego rozgrzania materiału. Obudowę kominka z drewna można bezpiecznie wykorzystywać w każdych warunkach.

Elegancka obudowa kominkowa dla miłośników klasycznego stylu

Obudowy kominka, które oferujemy w naszym sklepie, to produkty w klasycznym stylu, przypominające pałacowe zdobienia. Charakterystyczne są dla nich takie elementy jak kolumny, żłobienia i rzeźbienia w drewnie. Obudowa kominka to produkt dostępny w ramach kolekcji Lawendowa Prowansja. To meble w stylu nawiązującym do architektury wnętrz południowej Francji, malowane i postarzane w charakterystyczny sposób. Elementy w stylu prowansalskim wprowadzają do wnętrza elegancką, a zarazem przytulną atmosferę.

Obudowa kominkowa z drewna – możliwości personalizacji

Wykonanie obudowy z litego drewna daje wiele możliwości, jeśli chodzi o wykończenie. W standardowej wersji obudowa kominkowa z drewna jest pomalowana jednolicie, bez dodatkowych zdobień. Jeśli chcą jednak Państwo uzyskać niecodzienny efekt, mogą Państwo skorzystać z jednej z opcji wykończenia. Powierzchnia obudowy może być woskowana – wówczas będzie pokryta lekko połyskującą warstwą, a także patynowana lub szczotkowana. Ten zabieg zapewni jej efekt postarzenia, doskonale pasujący do wnętrz w stylu rustykalnym i vintage. Obudowa kominka jest sprzedawana w standardowym czarnym kolorze. Jeśli jednak do Państwa salonu lepiej będzie pasował jasny odcień, mogą Państwo zmienić go za dodatkową opłatą. Oferujemy szeroki wybór kolorów, także tych nietypowych. Dzięki takiemu malowaniu obudowa kominkowa może być oryginalnym dodatkiem do wnętrza.

Obudowa kominkowa – jak zamówić?

Podczas składania zamówienia przez sklep internetowy, mailowo i telefonicznie mogą Państwo poinformować nas o wybranej opcji kolorystycznej i ewentualnych usługach dodatkowych (patynowanie, szczotkowanie, woskowanie). Na realizację zamówienia potrzebujemy do 12 tygodni – obudowy kominka to produkty wykonywane ze szczególną starannością i dbałością o detale. Po tym czasie otrzymają Państwo gotową obudowę kominka, którą wystarczy przymocować w odpowiednim miejscu. Warto pamiętać, że nasz sklep oferuje bezpłatny transport wszystkich produktów na terenie kraju.