Sekretarzyki białe

Transport gratis

Kolekcja finezyjnych sekretarzyków to oferta mebli, które można zaliczyć to elementów wyposażenia pokojów dziennych, ustronnych zakątków korytarzy i sypialni. Praktyczne zastosowanie sprawia, że sekretarzyki białe świetnie pełnią swoje funkcje również w pokojach hotelowych, gabinetach oraz biurach urządzonych w stylu prowansalskim, klasycznym czy francuskim. Każdy model dobrze odnajduje się w pomieszczeniach o podobnym charakterze i aranżacji. Z powodzeniem może być wykorzystywany jako schowek na listy, papeterię, korespondencję, przybory do pisania i inne drobiazgi bliskie sercu właściciela. Te stosunkowo niewielkie meble o romantycznym wyglądzie i wielu szufladkach można uznać za doskonały element wyposażenia do kawalerek o ograniczonym metrażu. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że prezentowane na naszej stronie modele białych sekretarzyków znajdą zastosowanie w każdym domu, mieszkaniu, biurze oraz hotelu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Sekretarzyki białe – solidne meble wysokiej jakości

Każdy biały sekretarzyk to owoc starannie wykonanej pracy rzemieślniczej naszych doświadczonych i wykwalifikowanych stolarzy o ogromnym talencie i pasji do obróbki drewna. W produkcji wykorzystujemy wyłącznie drewno lite, tym samym rezygnując z tańszych i znacznie mniej wytrzymałych zamienników jak płyty MDF czy sklejki. W naszych stolarniach liczy się jakość, dlatego każdy sekretarzyk powstaje z troską o nawet najdrobniejszy detal. Stylowe wzornictwo naszej kolekcji i solidna konstrukcja to pewność, iż nasze meble przerosną Państwa oczekiwania i będą pełnić swoje funkcje użytkowe przez wiele lat. Dajemy Państwu możliwość wyboru wykończenia mebla oraz jego koloru. Do malowania wykorzystujemy wyłącznie farby wodne o ekologicznym składzie. Natomiast samo wykończenie polega na zastosowaniu jednej z technik, jakimi są woskowanie, szczotkowanie vintage czy postarzanie. Każda metoda nada sekretarzykowi wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.

Sekretarzyk biały nowoczesny – uniwersalna funkcjonalność

Każdy nowoczesny biały sekretarzyk to przykład sztuki rzemiosła, którym zajmujemy się na co dzień. Nasza oferta dostępna jest zarówno online, jak i w naszych salonach firmowych zlokalizowanych w Warszawie i Poznaniu. Zachęcamy do odwiedzin naszych sklepów i osobistego zapoznania się z asortymentem. Znajdą Państwo u nas propozycje sekretarzyków, ale również innych mebli nadających się do pomieszczeń biurowych i salonów jak biurka, komody lub szafki. Sekretarzyki świetnie współgrają z oferowanymi przez nas krzesłami i stołkami w podobnym stylu. Ten niewielki mebel nie pęka, nie łuszczy się i nie rozwarstwia. Jest w pełni funkcjonalny i ergonomiczny. Polecamy zarówno klasyczne białe modele, jak i umożliwiamy zmianę koloru i wykończenia zgodnie z Państwa preferencjami. Wszystkie sekretarzyki możemy bowiem pomalować na wybrany odcień dostępny w palecie barw na naszej stronie. Jesteśmy elastyczni, dlatego o ostatecznym szlifie każdego zamówienia decydują Państwo.