Szafki na dokumenty

Transport gratis

Szafka na dokumenty jest meblem, który z pewnością przyda się w niejednym domu czy biurze. Można w niej trzymać poukładane papiery w taki sposób, by łatwo je było znaleźć i wyjąć, gdy będą potrzebne. Oczywiście wielkość takiego mebla zależy od ilości dokumentów i ważnych papierów. Właściciele domów nie będą mieli aż tyle do segregowania, co osoby posiadające własny biznes. Na szczęście w naszym asortymencie można znaleźć wiele modeli szafek przeznaczonych specjalnie na dokumenty.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Szafka na dokumenty do każdego wnętrza

Szafki na dokumenty, które można znaleźć w asortymencie naszego sklepu, są bardzo zróżnicowane. Mogą Państwo znaleźć u nas zarówno niewielkie szafki, które można umieścić w umeblowanym pokoju, jak i wielomodułowe szafy o naprawdę sporych wymiarach. Te drugie doskonale sprawdzają się w biurach czy siedzibach różnych firm. Kolejną ogromną zaletą naszych szafek na dokumenty, jeżeli chodzi o ich wygląd, jest możliwość samodzielnego doboru kolorów, jakie będzie miała szafka. Malujemy nasze meble na różne kolory, istnieje nawet możliwość dostarczenia Państwu próbników kolorów. Mogą Państwo także wybrać, w jaki sposób szafka na dokumenty będzie wykończona. Do wyboru jest kilka rodzajów wykończeń: wosk, malowanie klasyczne, malowanie postarzane i patynowanie lub kolor na kolorze, vintage oraz szczotkowanie. Każde z tych wykończeń daje inny efekt, dlatego jesteśmy pewni, że znajdą Państwo coś, co będzie Państwu odpowiadało najbardziej.

Szafka na dokumenty – jakość wykonania mebla

W naszym sklepie proponujemy Państwu szafki na dokumenty o naprawdę wysokiej jakości. Wszystkie meble, które dostępne są w naszym asortymencie, są wykonane z wysokiej jakości litego drewna, które jest wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Dzięki zastosowaniu tego materiału nasze meble są w stanie przetrwać wiele lat i przez cały ten czas służyć dobrze, doskonale się prezentując. Oczywiście do każdego mebla przez nas wyprodukowanego dajemy jednocześnie gwarancję, która obejmuje okres 24 miesięcy.

Szafka na dokumenty – jak ją kupić?

Zapewne zastanawiają się Państwo, jakie są możliwości kupna naszych mebli. Istnieje kilka sposobów złożenia zamówienia. Jednym z nich jest zamówienie mebla bezpośrednio na stronie internetowej, można go zamówić także mailowo oraz telefonicznie. Oprócz tego w Warszawie oraz Poznaniu znajdują się nasze dwa salony firmowe, w których także można składać zamówienia. Jeżeli mają Państwo jakieś szczegółowe pytania, to zachęcamy do kontaktu – z chęcią odpowiemy na wszystkie interesujące Państwa kwestie.