Bary domowe

Transport gratis

Coraz częściej nasi klienci dysponują salonami czy jadalniami o rozmiarach na tyle dużych, że marzy im się coś więcej niż tylko stół i witryna. Spełniając oczekiwania naszych klientów, oferujemy Państwu bary domowe wykonane ze szczególną starannością. W naszej ofercie znajdą Państwo bary z kolekcji Muszyna i Lawendowa Prowansja. Jeżeli lubią Państwo przyjmować gości we własnym salonie, to warto zaaranżować w nim bar z prawdziwego zdarzenia.

Wyświetlanie 1–20 z 28 wyników

Bary domowe to wyjątkowo funkcjonalne meble pozwalające na wygodne przechowywanie i ekspozycję butelek z alkoholem, kieliszków i wszelkich innych utensyliów kojarzących się z wydawaniem przyjęć. To nie są zwykłe szafki, ale meble zaprojektowane specjalnie z myślą o podejmowaniu gości. Dostępne w naszej ofercie bary domowe wykonane są w całości z litego drewna. Wykorzystanie dobrze wysuszonego i starannie oszlifowanego drewna gwarantuje, że wykonane z niego meble są nie tylko piękne, ale przetrwają przez wiele lat nawet intensywnego użytkowania.

Modele barów domowych dostępnych w ofercie

Wśród barów domowych dostępnych w naszej ofercie można znaleźć modele dopasowane do oczekiwań różnych klientów. Mamy egzemplarze o różnych kształtach i wymiarach. Są tu więc zarówno bary niskie będące połączeniem szuflad i szafek pokrytych wygodnym blatem, jak i bary domowe sięgające do sufitu. Niektóre egzemplarze, takie jak na przykład bar w kształcie narożnika, mogą pełnić także funkcję recepcji w pensjonacie lub hotelu. Wyposażony w wiele półeczek bar pozwoli zmieścić dużo drobiazgów przydatnych przy obsłudze gości.

Bary domowe mogą być uzupełnione o pasujące do nich nadstawki, w ten sposób można stworzyć wyjątkową kompozycję będącą ozdobą jadalni w mieszkaniu prywatnym, hotelu czy pensjonacie. Każdy mebel może zostać wykończony w wybrany przez klienta sposób, oferujemy malowanie, woskowanie, postarzanie i wiele innych metod pozwalających na stworzenie wymarzonego mebla. W przypadku barów domowych doskonałym pomysłem jest woskowanie, pozwala to nie tylko zachować wyjątkowy rysunek słojów drewna, ale także zabezpiecza mebel przed wilgocią i brudem.

Bary domowe w eleganckim stylu

Urządzając bar w salonie, warto wziąć pod uwagę sposób, w jaki jest zaaranżowany cały salon. Można go dostosować do znajdujących się już tam mebli lub potraktować jako element wyjściowy do tworzenia wystroju. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo meble takie jak stoły krzesła czy komody, które bez trudu można dopasować do stylu wybranego baru. Podobnie, jeśli chodzi o kolorystykę, wszystkie meble malujemy na wybrane przez Państwa kolory. Możemy pomalować bar jednolicie lub w dwóch kolorach, dodatkowo oferujemy postarzanie i przecieranie, co pozwoli osiągnąć modny efekt shabby chic wprowadzający swojską i przytulną atmosferę. Warto tu dodać, że farby używane do wykańczania naszych mebli to ekologiczne farby wodne bezpieczne dla zdrowia.

Jeśli nie są Państwo pewni, jaki kolor baru wybrać, to zapraszamy do salonów stacjonarnych w Warszawie i w Poznaniu. Klientom mieszkającym w innych miastach proponujemy wysyłkę próbek kolorów, koszt próbek zwrócimy po ich odesłaniu, albo odliczymy od kosztu zakupionego mebla. Przy zakupach online i w salonach stacjonarnych zapewniamy darmowy transport, opłata za wniesienie zakupionego towaru jest uzależniona od gabarytów mebla.