Konsole do salonu

Konsola to mebel o prostej formie ozdobnego stolika, uzupełnionego często o pod blatem. Taką konsolę mogą Państwo wykorzystać w salonie na wiele sposobów: jako miejsce na podręczne drobiazgi (książkę, filiżankę z herbatą itp.), miejsce eksponowania zdjęć czy rodzinnych pamiątek, a nawet jako toaletkę – aby mebel pełnił tę funkcję, wystarczy uzupełnić go o lustro i stołek. Niewielkie konsole do salonu równie dobrze będą prezentowały się w przedpokoju (jako miejsce, gdzie odkłada się torebkę czy klucze) czy sypialni.

Wyświetlanie 1–20 z 74 wyników

Konsole do salonu – szeroki wybór w ramach kilku kolekcji

Konsole do salonu to meble, których nie mogło zabraknąć w naszych najpopularniejszych kolekcjach. Szeroki wybór produktów do dla Państwa duże ułatwienie – ważne jest bowiem, by wybrać taką konsolę do salonu, która będzie współgrała ze stylem innych mebli i dekoracji. Przykładem nowoczesnych konsoli do salonu są wybrane modele z kolekcji Tarnobrzeg i proste stoliki z kolekcji Lawendowa Prowansja. Wiele osób decyduje się na wybór bogato zdobionych mebli, pełniących w salonie przede wszystkim funkcje dekoracyjne. Takie propozycje znajdą Państwo w niemal wszystkich dostępnych w naszym sklepie kolekcjach: Lawendowa Prowansja, Muszyna, Tarnobrzeg. Konsola jest meblem pochodzącym oryginalnie z Francji i to właśnie do tamtejszego stylu nawiązują dostępne w naszym sklepie meble. Charakterystyczne są dla nich ozdobne, toczone nóżki o fantazyjnych kształtach, lekko zaokrąglone rogi i dekoracyjne uchwyty szuflad.

Konsole do salonu w różnych wariantach wykończenia

Konsola do salonu biała lub w naturalnym odcieniu drewna to tylko jedna z możliwości. Wszystkie modele mebli z kolekcji Lawendowa Prowansja, Tarnobrzeg i Muszyna mogą być dostosowane do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość zamówienia konsoli w wybranym kolorze – oferujemy nie tylko klasyczne odcienie, ale również ekstrawagancki róż czy różne odcienie błękitu. Malowanie gładkie najlepiej sprawdzi się w przypadku nowoczesnej konsoli do salonu. Jeśli chcą Państwo uzyskać efekt vintage, polecamy skorzystanie z opcji szczotkowania powierzchni mebla lub malowania z patynowaniem. Niezależnie od wybranego sposobu wykończenia, mogą mieć Państwo pewność, że zamówiony produkt będzie wyróżniał się najwyższą jakością. Do jego produkcji użyto litego drewna, które jest nieporównywalnie bardziej wytrzymałe od popularnych płyt MDF czy produktów drewnopodobnych. Taka konsola do salonu to mebel, który będzie towarzyszył Państwu przez wiele lat, stając się stylową ozdobą wnętrza i miejscem na przechowywanie ulubionych przedmiotów. Oferujemy Państwu możliwość zamówienia konsoli przez internet. Wówczas dostarczymy Państwu gotowy, złożony mebel, starannie zapakowany w karton i folię. Zachęcamy jednocześnie do odwiedzenia jednego z naszych salonów sprzedaży: w Poznaniu lub Warszawie. Na miejscu będą mogli się Państwo przekonać, jak starannie są wykonane meble i jak prezentują się na żywo wybrane kolory i sposoby wykończenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą konsoli do salonu!