Stoły

Transport gratis

Prowansalski stół do jadalni

Stół jadalniany to podstawowe wyposażenie każdego domu. Cieszące się popularnością od wieków stoły znajdują zastosowanie w dzisiejszych domostwach. Służą nie tylko jako mebel do jadalni, ale również jako miejsce, przy którym można pracować lub spędzać czas z rodziną i znajomymi. Wyjątkowe wydanie stołów do jadalni od Boutique Pierrot czyni je nie tylko funkcjonalnymi meblami, ale również wyjątkową ozdobą. Modele różnią się od siebie wieloma aspektami, m.in. powierzchnią blatu i wysokością stołu. Wykonane z miłości do antycznych mebli, inspirowane kultowym stylem vintage, stanowią wyjątkowe zwieńczenie prowansalskich motywów.

Wyświetlanie 1–20 z 152 wyników

Stół do jadalni jest meblem, który spełni swoją funkcję również pod postacią biurka czy stołu do pracy. Stabilna konstrukcja mebla sprawia, że pewnie trzyma się na nogach, nie chwieje się. W naszej kolekcji stołów do jadalni posiadamy stoły w wyjątkowym stylu, wyprodukowane z litego drewna, które wprowadza do mieszkania ciepło i przytulny klimat. Jeśli zależy Państwu nie tylko na walorach estetycznych, ale również praktycznych, warto wybrać stół rozkładany, przy którym zmieści się cała rodzina. Prezentowane przez nas stoły są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Stół do jadalni to ozdoba i funkcjonalność

Połączenie nowoczesnego designu z inspiracją dawnymi meblami antycznymi pozwoliło na stworzenie kolekcji wyjątkowych stołów do jadalni o prowansalskim szyku. Mają one wyjątkowy charakter. Artystyczny wygląd stołu czyni z niego reprezentatywny mebel w każdym domu. Niezwykły wygląd zawdzięczają nietypowym nogom, które odbiegają od przyjętych norm prostoty. Zastosowano w nich falowe wygięcia oraz pojedyncze ozdobniki, które nadają im lekkość. Stół jest dzięki temu smuklejszy oraz prezentuje się w delikatniejszy sposób, nawet w przypadku większych rozmiarów. Drewno, z którego w całości zostały wykonane jadalniane stoły, jest dokładnie wypolerowane, zapewniając połysk.

Dokładność wykończeń składa się na fantastyczny wygląd mebli oraz samej jadalni. W naszym sklepie stawiamy przede wszystkim na doskonałą jakość wykonania, dlatego na każdy produkt dajemy gwarancję trwającą aż 24 miesiące. Realizujemy zamówienia naszych klientów w ciągu kilku do kilkunastu tygodni. Meble z naszego sklepu zawsze są starannie i solidnie wykonane. Dostępne modele mogą Państwo obejrzeć w salonach Boutique Pierrot w Warszawie oraz Poznaniu.