Otomany pikowane

Transport gratis

Zapraszamy do zapoznania się z elegancką kolekcją mebli, do jakiej należą otomany pikowane, wykonywane przez naszą stolarnię. Meble te bardzo dobrze odnajdują się w gustownie urządzonych salonach, ale świetnie wpiszą się również w aranżację sypialni, w której atmosfera ciszy i spokoju zachęca do popołudniowego odpoczynku. Prezentowane otomany można z powodzeniem postawić w przedpokojach, holach hotelowych, czy w salach typu lounge. Ze względu na wysokiej jakości wykonanie i wytworny styl sprawdzą się zarówno prywatnych domach, mieszkaniach, jak i w hotelach, restauracjach, czy poczekalniach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Otomany pikowane o kompaktowych rozmiarach

Pikowane otomany należą do mebli, które ze względu na różnorodny styl, kształt i gabaryty będą pięknie prezentować się w dużych, ale także w niewielkich pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Konstrukcja każdego modelu powstała z wysokiej jakości materiałów, a także z litego, starannie suszonego i szlifowanego drewna. Do stworzenia kilku z proponowanych modeli wykorzystano również polimery charakteryzujące się dużą wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Oferujemy otomany węższe i szersze, dlatego mogą Państwo bez problemu znaleźć wersję idealnie dopasowaną do swoich potrzeb i oczekiwań. W zależności od tego, czy meble będą wykorzystywane na zewnątrz, czy wewnątrz, do produkcji wybranych modeli stosujemy również rattan, bawełnę, poliester, tkaninę akrylową, czy syntetyczną, bądź naturalną skórę. Oprócz prezentowanych otoman oferujemy również siedziska i sofy tapicerowane, które można zestawić z omawianą kolekcją mebli i stworzyć wnętrze o niepowtarzalnym uroku i charakterze.

Otomana pikowana - do wytwornych aranżacji wnętrz

Prosty styl nawiązujący do klasycznych mebli francuskich to gustowne propozycje o regularnych kształtach, które dodają szlachetności całej kolekcji. Każda otomana pikowana jest gwarancją jakości, gdyż meble te będą Państwu służyć przez wiele lat, być może nawet przez pokolenia. Nie stosujemy żadnych materiałów drewnopodobnych, jak sklejki, czy płyty MDF. W zależności od modelu mogą Państwo dokonać indywidualizacji mebli poprzez wybór sposobu ich wykończenia, koloru, tapicerki, czy rodzaju nóżek. Każdy model opatrzony jest informacją na temat możliwości dopasowania otomany do indywidualnego gustu. Oferujemy wiele ciekawych propozycji wykończeń, dlatego ostateczna cena każdego produktu może się różnić. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że niekiedy wybór materiałów, czy kolorów może być kłopotliwy, dlatego mamy możliwość wysyłki wybranych próbników do Państwa za kaucją zwrotną. W razie zakupu kwota ta zostanie odjęta od już poniesionych kosztów zamówienia.

Pikowane otomany - dostępne na zamówienie

Każda pikowana otomana jest wysokiej jakości produktem. Jeśli chcieliby Państwo osobiście zapoznać się z naszym asortymentem, zachęcamy do odwiedzin naszych salonów w Warszawie i Poznaniu. Zamówienia mogą Państwo składać drogą mailową, telefonicznie, w salonach oraz za pośrednictwem naszej strony internetowej. Życzymy udanych zakupów!