Witryny prowansalskie

Szeroka przeszklona witryna to wizytówka miejsca urządzonego w stylu prowansalskim. Służy do przechowywania i ekspozycji ważnych i pięknych przedmiotów. W zależności od tego, co będzie trzymane w witrynie, może się ona znaleźć w różnych pokojach – zarówno w jadalni, kuchni, jak i w salonie, gabinecie, a nawet sypialni.

Wyświetlanie 1–20 z 24 wyników

Witryny prowansalskie - dodadzą charakteru różnym wnętrzom

W naszej ofercie znajdą Państwo różne modele witryn w stylu prowansalskim. Największe - o wysokości powyżej dwóch metrów i ponad metrowej szerokości - doskonale nadadzą się do ekspozycji książek czy albumów w gabinecie lub salonie. Przestronna witryna prowansalska umieszczona w kuchni albo jadalni będzie najlepszym meblem do wystawienia ozdobnej zastawy, zaś w mniejszej witrynie można z dumą prezentować zabytkowy serwis do kawy. Węższe modele przeszklone zarówno z przodu, jak i z boków będą odpowiednie do prezentacji rękodzieła, pamiątek z podróży czy trofeów sportowych - dzięki takiej budowie mebla, domownicy lub goście będą mieli okazję aż z trzech stron podziwiać przedmioty wystawione w witrynie.

Funkcjonalne witryny prowansalskie

Witryny w stylu prowansalskim na pewno znajdą miłośników wśród kolekcjonerów. Ten mebel został przecież stworzony z myślą o odpowiedniej ekspozycji cennych przedmiotów. Przy wybieraniu konkretnego rozmiaru i typu witryny należy oczywiście wziąć pod uwagę rodzaj eksponatów - czy będzie to wiele drobnych przedmiotów, które chcemy umieścić obok siebie, czy może kilka większych rzeczy, najlepiej prezentujących się jedna nad drugą.   Poza funkcją ekspozycyjną równie ważnym zadaniem witryny jest ochrona cennych przedmiotów przed kurzem wilgocią i innymi niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Dlatego ważna jest mocna szyba i szczelne drzwiczki. Te ostatnie w zależności od modelu mogą być otwierane klasycznie - na zawiasach lub przesuwane.

Proste i zdobione, zawsze eleganckie - witryny w stylu prowansalskim 

Oferujemy zarówno witryny o prostej, dość surowej konstrukcji - bez zdobień, jak i masywne modele z dekoracyjnymi gzymsami, które nadają wnętrzu poważny charakter. Z kolei witryny z subtelnie rzeźbionymi fasadami wprowadzają romantyczną i beztroską atmosferę. W zależności od preferencji i konkretnego przeznaczenia mebla mogą Państwo wybrać witrynę prowansalską stojącą bezpośrednio na podłodze lub optycznie lżejszą, na nóżkach - prostych bez ozdób albo giętych i kunsztownie rzeźbionych.

Pomożemy wybrać witrynę prowansalską i wykończymy ją zgodnie z życzeniem klienta

Poza szerokim wyborem modeli witryn w stylu prowansalskim oferujemy również możliwość dostosowania wykończenia mebli do Państwa indywidualnych potrzeb. Dysponujemy szeroką paletą kolorów, z których mogą Państwo wybrać ten odpowiadający określonej wizji wystroju konkretnego wnętrza. Ponadto na życzenie klienta możemy postarzyć witrynę w pożądanym stopniu poprzez dodanie naturalnie wyglądających przetarć czy patyny.    Zawsze chętnie służymy pomocą w wyborze odpowiedniego mebla. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji zarówno salonach stacjonarnych w Warszawie jak i Poznaniu, drogą telefoniczną lub mailową. meta: Przeszklona witryna to prawdziwa wizytówka wnętrza urządzonego w stylu prowansalskim. Jeśli właśnie takiej szukacie, kliknijcie tutaj!