Wieszaki prowansalskie

Wieszak w stylu prowansalskim to ważny element wystroju przedpokoju. Pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale przede wszystkim użytkową. Każdy przecież ma kurtkę, którą trzeba gdzieś powiesić podczas siedzenia w domu i w słoneczne dni. Z wieszaków korzystają zarówno gospodarze, jak i goście, dlatego warto mieć więcej miejsca na kurtki, niż osób w domu. Zadbaj o porządek w dobrym stylu – wybierz wieszaki prowansalskie, które dają jeszcze więcej możliwości. U nas znajdziesz egzemplarze doskonałe do wieszania ubrań codziennych w sypialni. Dzięki temu Twoja garderoba będzie prezentowała się wyśmienicie zawsze i wszędzie. Tak samo, jak wnętrze, do którego wieszak będzie wspaniale pasował.

 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Minimalistyczne wieszaki w stylu prowansalskim

Wieszaki prowansalskie są dodatkowym wyposażeniem wnętrza. Nie powinny zatem zajmować zbyt wiele miejsca. Stawiając na produkty z naszej oferty zaoszczędzisz przestrzeń, zyskując przy tym wspaniały mebel dopasowany do niemal każdego wystroju dzięki delikatności oraz cudownym, uniwersalnym barwom. Oferujemy nie tylko takie produkty, jakie widoczne są na zdjęciach - możesz też wybrać inną wersję kolorystyczną spośród wielu opcji. Choć nasze wieszakiw stylu prowansalskim to świetnie komponują się też z pomieszczeniami urządzonymi w inny sposób. Niewielki rozmiar i subtelność sprawiają, że doskonale dopełniają małe wnętrza bez wrażenia przytłoczenia. Dzięki temu idealnie oddają cechy Prowansji, który to region kojarzy się z delikatnością, pięknem, subtelnością. Wnętrza takie charakteryzują jasne, stonowane barwy i minimalizm. Dlaczego więc dobrze jest postawić na ciemny wieszak prowansalski? Taki element doda wyrazistości, jednocześnie nie zaciemniając wnętrza. Pozostaje niemal niewidoczny, a wieszak stojący do sypialni może zostać złożony i schowany, co pozwoli zaoszczędzić więcej przestrzeni, a przy tym korzystać z wieszaka, kiedy jest potrzebny.

Wieszak prowansalski pomocny w różnych sytuacjach

W naszej ofercie znaleźć możesz różne wieszaki w stylu prowansalskim. Spowodowane jest to tym, że mogą one służyć w różnych momentach. Wieszak LP571 to klasyczny mebel do przedpokoju. Jego najważniejszą funkcją jest możliwość wieszania na nim kurtek. Dodatkowym elementem są półki umieszczone w górnej części, które pozwalają przechowywać rzeczy potrzebne okresowo lub tylko czasami. W ten sposób pomieszczenie zyskuje więcej przestrzeni, bo wszystko ma swoje miejsce na półkach. Innymi propozycjami są wieszaki stojące. Te częściej stawia się w sypialni. Ich zadaniem jest zachowanie doskonałego stanu między innymi koszul i garniturów. Możesz na nich wieszać ubrania na następny dzień, żeby nie pogniotły się i były szybko dostępne. Taki wieszak prowansalski doskonale sprawdza się przed ważnymi wyjściami. Umieść na nim strój po wyprasowaniu, aby uniknąć zniszczenia efektu. Taki element wystroju wnętrza to pożyteczny produkt, pomagający zachować elegancki wygląd. Jednocześnie, gdy nie jest potrzebny, może zostać złożony i postawiony w wygodnym miejscu, żeby nie przeszkadzał. Mając taki wieszak w stylu prowansalskim możesz się poczuć jak francuski znawca mody.