Stoliki prostokątne

Transport gratis

Prostokątne, kwadratowe, okrągłe lub w innych, niecodziennych kształtach – stoliki kawowe to meble, których nie może zabraknąć w salonie i innych wnętrzach. Wychodząc naprzeciw najbardziej wygórowanym oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy wysokiej jakości, stylowe stoliki, w tym również takie z prostokątnym blatem, dostępne w różnych rozmiarach, kolorach i wariantach stylistycznych.

Wyświetlanie 1–20 z 67 wyników

Prezentowane w ofercie stoliki prostokątne znajdą swoje zastosowanie zarówno w salonie, pokoju dziennym, jak i gabinecie. Wiele z nich będzie też pięknie prezentowało się w komercyjnych wnętrzach - pokojach hotelowych, lobby oraz pomieszczeniach kawiarnianych.

Stolik prostokątny - ponadczasowa klasyka w najlepszym wydaniu

Nasze stolarnie produkują różnego rodzaju meble wchodzące w skład sześciu kolekcji - wśród nich znajdą Państwo między innymi stoliki kawowe prostokątne będące częścią serii Muszyna, Tarnobrzeg czy Lawendowa Prowansja. Każdy z nich został w całości wykonany z litego drewna poddanemu procesowi suszenia i szlifowania - wszystkie te zabiegi mają na celu przedłużenie trwałości mebla oraz przygotowanie do malowania.

Drewniane stoliki prostokątne widoczne w ofercie to meble nawiązujące do różnych epok i stylów meblarskich - od modernistycznego i industrialnego, poprzez klasyczny, aż po francuski i prowansalski. Jednym z atutów jest możliwość ich personalizacji - każdy z nich możemy dla Państwa przygotować w wybranym kolorze, wybarwieniu drewna czy rodzaju wykończenia.

Najwyższa jakość i staranne wykończenie mebli

Wybrany przez Państwa prostokątny stolik kawowy możemy wykończyć na kilka sposobów - jednym z nich jest malowanie klasyczne (na jeden kolor) lub malowanie kilkoma różnymi kolorami dostępnymi w prezentowanej na stronie modelu palecie barwnej. Zabieg ten wykonujemy przy użyciu wysokiej jakości, ekologicznych farb wodnych, które przez długi czas zachowują intensywne barwy.

To jednak nie wszystko - na Państwa życzenie woskujemy, szczotkujemy, bielimy i postarzany wybrane meble, nadając im bardziej indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru. Oferujemy również możliwość zakupu stolika w surowym drewnie, które uprzednio zostało przygotowane do malowania.

Dlaczego warto wybrać jeden z naszych stolików kawowych?

Odpowiedź jest prosta - prezentowane na stronie stoliki kawowe, w tym również modele prostokątne to najwyższej jakości meble wykonane z naturalnego drewna i misternie wykończone. Dbamy o ich jakość na każdym etapie produkcji - oferujemy również transport i wniesienie zakupionych mebli. Przed dokonaniem wyboru zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi wzornikami i paletami barw - mogą je Państwo zamówić, dzwoniąc do nas lub kontaktując się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej. Istnieje również możliwość obejrzenia mebli w sklepach stacjonarnych - nasze salony znajdą Państwo w Warszawie i Poznaniu. Serdecznie zapraszamy!