Lampy zewnętrzne retro

Kolekcja, jaką pragniemy Państwu zaprezentować, to najwyższej jakości, wykonane z pierwszorzędnych materiałów lampy zewnętrzne retro o stylowym wzornictwie nawiązującym do trendów sprzed lat. Z pewnością zainteresuje Państwa również informacja, iż wiele z nich jest produkowanych ręcznie — są zatem unikatowe, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem lamp o retro wykończeniu, które znajdą Państwo na stronie naszego sklepu internetowego!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Lampy zewnętrzne retro — dla miłośników vintage i urokliwego wystroju z niewspółczesnym akcentem dekoracyjnym

Będące częścią naszego asortymentu lampy retro zewnętrzne wyróżnia klasyczne wzornictwo nawiązujące do stylu vintage, industrialnego, a także art déco. Wśród prezentowanych propozycji nie brakuje również modeli, których wykończenie jednoznacznie wskazuje na inspirację stylem panującym w latach 50. i 60. ubiegłego wieku.

Są w pełni bezpieczne, wykonane z solidnych, trwałych i wytrzymałych materiałów. Najczęściej stosowane w nich źródło światła to żarówki E27, których tradycyjny kształt dodatkowo podkreśla walor dekoracyjny całej lampy. Najlepszym rozwiązaniem w przypadku lamp retro jest zastosowanie żarówki o ciepłej barwie światła, czyli typowej dla minionej epoki.

Lampy, które chcemy Państwu zaproponować, dopasowane są do stylów architektonicznych budynków o klasycznej, czy historycznej fasadzie, dlatego świetnie odnajdują się jako oświetlenie zewnętrzne domów z dawnej epoki, willi i rezydencji. To także idealna propozycja dla osób, które, mimo iż wybudowały swój dom stosunkowo niedawno, zdecydowały się na projekt nawiązujący do tradycyjnych dworków o nieco rustykalnym, sielskim wykończeniu.

Lampa zewnętrzna retro — solidna, trwała i odporna na warunki atmosferyczne

Każda lampa zewnętrzna retro wyróżnia się niecodziennym, oryginalnym wykonaniem. W zależności od wybranego modelu, do jej produkcji zastosowane zostały najróżniejsze surowce i materiały zapewniające trwałość lampy i jej odporność na czynniki atmosferyczne.

Do tych materiałów można zaliczyć między innymi szkło, miedź, ocynk, mosiądz, czy stal nierdzewną. Są przystosowane do warunków panujących na zewnątrz, dlatego będą służyć nie tylko na prywatnych posesjach, ale również jako oświetlenie bloków mieszkalnych, klatek schodowych, drzwi wejściowych do budynków instytucjonalnych, urzędniczych, biznesowych, firmowych, komercyjnych.

Lampy zewnętrzne w stylu retro cechuje wysoka klasa szczelności, dzięki czemu do ich wnętrza nie przedostaje się kurz, pył, zanieczyszczenia niesione z powietrzem, wilgoć i woda.

Lampy retro zewnętrzne — dostępne stacjonarnie i online

Jeśli chcieliby Państwo lepiej zapoznać się z naszym asortymentem, wystarczy kliknąć w wybrany produkt, by uzyskać dostęp do jego specyfikacji technicznej.

Lampy można zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, mailowo i telefonicznie lub w naszych salonach zlokalizowanych w Warszawie i Poznaniu. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, prosimy o kontakt!