Skrzynie tapicerowane

Transport gratis
Skrzynie tapicerowane stworzone w stylu łączącym wzornictwo francuskie z prowansalskim to wyjątkowa kolekcja. Oferujemy wysokiej jakości skrzynie o dużej pojemności, które charakteryzują się wielofunkcyjnością. Nie tylko służą do komfortowego wypoczynku, ale również umożliwiają przechowywanie podręcznych rzeczy, a tym samym świetnie prezentują się zarówno w niewielkich, jak i przestronnych pomieszczeniach. Ze względu na swój luksusowy charakter i przyjemny dla oka design można je z powodzeniem postawić w salonie, sypialni, ale również w przedpokoju. Będą także idealnym uzupełnieniem aranżacji ekskluzywnych hoteli, restauracji, pubów, czy eleganckich lokali sprzedażowych, jak sklepy obuwnicze, czy salony ślubne. Ze względu na swój charakter i wysoką jakość można postawić je w pomieszczeniach biznesowych jako funkcjonalna dekoracja wnętrz.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Skrzynie tapicerowane z najlepszych materiałów

Każda tapicerowana skrzynia to produkt wysokiej jakości, do którego w naszych stolarniach wykorzystuje się starannie selekcjonowane, masywne, lite drewno oraz wytrzymałe, odporne na przecieranie i rozdarcia materiały służące jako tapicerka. Widoczne elementy drewniane możemy pomalować na jeden z dostępnych kolorów. Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo na kartach poszczególnych produktów. Natomiast jeśli chodzi o materiały, mają Państwo możliwość wyboru pomiędzy tkaninami, skórą ekologiczną, licową, naturalną. W ten sposób mogą Państwo dokonać indywidualizacji każdego zamówienia, którego efektem będzie skrzynia tapicerowana w pełni dopasowana do Państwa potrzeb, oczekiwań i aranżacji wnętrza.

Tapicerowana skrzynia dopasowana do Państwa oczekiwań

W zależności od tego, która skrzynia tapicerowana do sypialni przypadnie Państwu do gustu oraz jak będzie wyglądał finalny dobór materiałów i sposobów wykończeń, ostateczna cena może różnić się o kilkadziesiąt procent. Mogą Państwo liczyć na nasz pełen profesjonalizm również w trakcie przygotowywania mebli do wysyłki. Każdy mebel jest wysyłany w pełni zmontowany i zabezpieczony, by w nienaruszonej formie trafił pod wskazany adres.

Skrzynia tapicerowana - jesteśmy do Państwa dyspozycji

Jeśli mają Państwo ochotę osobiście zapoznać się z naszym asortymentem, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów firmowych w Warszawie i Poznaniu. Z pewnością osobista wizyta z możliwością rozmowy z naszymi pracownikami ułatwi Państwu podjęcie decyzji, która skrzynia tapicerowana do przedpokoju najlepiej wpisze się w dane wnętrze. W razie potrzeby możemy zaproponować także wysyłkę próbników kolorów za kaucją zwrotną wynoszącą 10 złotych za sztukę. Kwota ta jest następnie zwracana po odesłaniu próbników bądź odliczana od wartości Państwa zamówienia. W razie pytań zapraszamy także do kontaktu przez naszą infolinię od poniedziałku do piątku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również drogą mailową i w naszych salonach stacjonarnych. Zapraszamy do zakupów!