Konsole do sypialni

Transport gratis

Pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkowe, najwyższej jakości konsole do sypialni, które produkujemy z zastosowaniem szlachetnego litego drewna. Są to elementy wyposażenia, które swoim designem i charakterem nawiązują do stylu prowansalskiego, shabby chic, tradycyjnego, uproszczonego stylu francuskiego, czy vintage. Kolekcja składająca się z konsoli o różnym charakterze, wielkości, wymiarach, stylizacji to sposób na to, aby znaleźli Państwo jak najbardziej odpowiedni dla siebie model. Ich wdzięk i styl sprawiają, że można z powodzeniem zestawić je z innymi meblami z naszego sklepu, takimi jak łóżka, szafki nocne, szafy do sypialni.

Wyświetlanie 1–20 z 75 wyników

Konsole do sypialni - zastosowanie

Każda konsola do sypialni to produkt przemyślany pod każdym względem, w najdrobniejszych detalach. Wszystkie elementy, jak szuflady, płyciny, elementy ozdobne, tylne ściany, czy sama konstrukcja mebla powstały z masywnego litego drewna. Konsole charakteryzuje solidność, trwałość i wytrzymałość, dlatego mogą być meblami, które będą służyć wielu pokoleniom. Idealnie nadają się do sypialni jako mebel do przechowywania drobnych rzeczy, biżuterii, kluczy. Ten rodzaj mebla będzie bardzo dobrze komponować się z wystrojem wnętrz z prywatnych sypialniach, ale także w hotelowych pokojach, w których prestiż i luksus odgrywa dużą rolę. Charakterem i stylem świetnie wyglądają również w gabinetach, kancelariach prawnych, korytarzach, kameralnych restauracjach, przedpokojach. Wybrane modele mogą ponadto pełnić funkcję toaletki, jeśli zestawi się je z lustrem pochodzącym z naszej kolekcji.

Konsola do sypialni - jak nadać jej indywidualny charakter?

W trosce o potrzeby naszych Klientów zadbaliśmy o to, aby każdy mebel został starannie oszlifowany i wstępnie przygotowany do dalszego wykończenia. Mogą Państwo zamówić meble w stanie surowym lub zlecić nam ich wykończenie jedną z dostępnych u nas metod. Konsola drewniana do sypialni może zostać pomalowana na jeden lub kilka kolorów. Klienci często decydują się na jednolitą barwę lub malowanie koloru na kolorze, co po zastosowaniu drobnych przetarć przekłada się na niezwykle interesujący efekt wizualny. Można także skorzystać z innych kolorów farb wodnych, aby uzyskać efekt kontrastu i wnętrze mebla pomalować w innym kolorze, niż jego zewnętrzne ścianki. Proponujemy Państwu ponadto technikę woskowania, która uwydatnia naturalny kształt i zarys słojów drewna i chroni meble przed zabrudzeniem. Z kolei szczotkowanie umożliwia uzyskanie jednolitej, gładkiej powierzchni każdego mebla.

Konsola drewniana do sypialni - indywidualne podejście do każdego zamówienia

Konsole dostępne są w naszych sklepach stacjonarnych, które mogą Państwo odwiedzić w Warszawie i Poznaniu. Nasze meble prezentujemy także na stronie internetowej. Podczas składania zamówienia prosimy o podanie wszystkich niezbędnych informacji na temat modelu mebla oraz sposobu jego wykończenia. Pragniemy zaznaczyć, że finalna cena zależy od wybranej metody. W trakcie przygotowywania Państwa zamówienia pozostaniemy z Państwem w kontakcie i w razie potrzeby posłużymy profesjonalnym wsparciem!