Szafki RTV prowansalskie

Połączenie urządzeń reprezentujących najnowsze technologie, takich jak telewizor czy sprzęt audio, z wnętrzem urządzonym w klasycznym stylu może wydawać się karkołomnym zadaniem. Jednak odpowiednie dobranie modelu, koloru i faktury mebli pozwoli sprzętom  elektronicznym na naturalne wkomponowanie się w wystrój pomieszczenia, bez utraty jego klasycznego charakteru. Każda oferowana przez nas szafka RTV prowansalska inspirowana jest meblami z dawnych lat, a jednocześnie zachowuje funkcjonalność w warunkach współczesnych, harmonijnie współgrając ze sprzętami używanymi obecnie na co dzień w każdym domu.

Wyświetlanie 1–20 z 35 wyników

Szafka RTV prowansalska - różne oblicza klasyki

Nasza oferta szafek na urządzenia RTV zawiera wiele modeli mebli, z których każdy zgrabnie wpasuje się we wnętrze zaaranżowane w jednym ze stylów nawiązujących do przeszłości. Wśród naszych szafek znajdą Państwo zarówno minimalistyczne projekty odnoszące się do trendów panujących w domach zachodniej miejskiej klasy średniej w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku, jak i cięższe meble z okuciami przywodzące na myśl wiejskie francuskie domy z okresu dwudziestolecia międzywojennego. Od prostych, oszczędnych w formie projektów po modele umiarkowanie zdobione - szafki RTV w stylu prowansalskim spodobają się osobom ceniącym sobie gustowną elegancję stroniącą od barokowego przepychu. W zależności od tego, czy szafka ma stanowić jedynie akcent w sypialni, czy też grać główną rolę w salonie, wybierać możecie Państwo spośród mebli o bardzo różnych rozmiarach. W naszej ofercie prezentujemy zarówno niewielkie, niskie szafki złożone z blatu i znajdujących się pod nim kilku wnęk czy szuflad, jak i przestronne, zabudowane szafy. Te ostatnie, poza przestrzenią na rtv i kilka drobiazgów, posiadają również wiele dodatkowych powierzchni w postaci zamykanych szafek i dobrze widocznych, odsłoniętych półek, pozwalających na przechowywanie i ekspozycję różnych przedmiotów - na przykład książek, zdjęć, ozdób czy pamiątek.

Szafki RTV w stylu prowansalskim podkreślą unikalny charakter wnętrza

Mebel, na którym umieszczamy urządzenie RTV, nie musi być jedynie funkcjonalną - powierzchnią do postawienia telewizora lub sprzętu grającego. Prowansalska szafka RTV stanowi integralną część wystroju pomieszczenia, a jej design podkreśla atmosferę miejsca, w którym się znajduje. Aby jak najlepiej dopasować charakter mebla do Państwa potrzeb i wymagań, oferujemy wiele kolorów i faktur wykończenia prezentowanych szafek. Zapraszamy do wyboru z dużej palety barw i odcieni, które na życzenie klienta możemy łączyć (na przykład malując mebel z zewnątrz na inny kolor niż jego wnętrze). W celu wizualnego postarzenia szafki jesteśmy w stanie wykonać na jej powierzchni naturalnie wyglądające przetarcia lub zaaplikować stylową patynę. Efektowne rezultaty tych zabiegów możecie Państwo zobaczyć na żywo w naszych salonach mieszczących się w Poznaniu i Warszawie.