Ławki do salonu

Ławka do salonu z siedziskiem to niebanalny dodatek do eleganckiego wnętrza. Pozwala efektywnie wykorzystać dodatkową przestrzeń, a dzięki wyszukanym detalom i tapicerce z ozdobnej tkaniny prezentuje się wyjątkowo stylowo. Ławeczki do salonu można wykorzystać także w innych pomieszczeniach. Osoby, które cenią sobie wygodę podczas zakładania butów, na pewno chętnie skorzystają z takiego mebla ustawionego w przedpokoju. Ławeczkę można ustawić także jako dodatkowy mebel w sypialni. Czy ławka do salonu z siedziskiem sprawdzi się wyłącznie w domu lub mieszkaniu? Taki mebel można wykorzystać także jako element wyposażenia przebieralni lub poczekalni w ogólnodostępnych obiektach (salonach kosmetycznych i fryzjerskich, gabinetach stomatologicznych i lekarskich), ławeczki pojawiają się także w eleganckich restauracjach, kawiarniach i hotelach.

Wyświetlanie 1–20 z 31 wyników

Ławki do salonu – nowoczesne i klasyczne propozycje

Ławki do salonu prezentują się najlepiej, gdy są dopasowane stylem i kolorystyką do pozostałych mebli w pomieszczeniu. W naszym sklepie oferujemy Państwu zarówno proste ławeczki o nóżkach wykonanych z metalowego stelaża, jak i meble, które doskonale sprawdzą się w klasycznie urządzonych wnętrzach: z rzeźbionymi nóżkami, obite dekoracyjną tkaniną. Niezależnie od wybranego stylu, wszystkie ławeczki do salonu są wygodne i praktyczne. Dzięki solidnemu wykonaniu z wysokiej jakości materiałów (metalu, drewna) pozostają zawsze stabilne i bezpieczne dla użytkowników. W naszym sklepie dostępne są ławeczki z kolekcji Teardos i Bramble.

Ławeczki do salonu – różne opcje wykończenia

Wybrane modele ławeczek do salonu z naszego sklepu mogą być wykończone zgodnie z Państwa preferencjami. Siedzisko może być obite tkaniną lub skórą. Wybierając pierwszą z opcji, uzyskają Państwo przytulny, ciepły efekt. Ławka do salonu z siedziskiem obitym skórą to z kolei doskonała propozycja do nowocześnie urządzonego wnętrza. Warto także pamiętać, że skóra jest materiałem, który łatwo utrzymać w czystości.

Praktyczny dodatek do wnętrza: ławka do salonu z siedziskiem

Ławeczki do salonu to w naszym kraju nadal dość mało popularny mebel. Głównym miejscem wypoczynku w salonie nadal pozostaje fotel i kanapa. Jeśli jednak dysponują Państwo odpowiednią ilością miejsca, warto wstawić do pokoju praktyczną ławeczkę. Może ona pełnić wiele funkcji – być miejscem na krótki odpoczynek w ciągu dnia (np. picie popołudniowej kawy), a nawet na przechowywanie podręcznych drobiazgów – książki, gazety itp.

Jak kupić ławkę do salonu z siedziskiem?

Ławeczki do salonu to produkty dostępne w sprzedaży internetowej. Mogą Państwo również złożyć zamówienie telefonicznie lub mailowo. Wszystkie produkty wysyłamy do Państwa na własny koszt, pod warunkiem wpłacenia całości lub 40% kwoty po złożeniu zamówienia. Ławeczki są starannie zapakowane i zabezpieczone folią, aby przetrwały transport bez uszkodzeń. Osoby, które chciałyby obejrzeć nasze meble osobiście, zapraszamy do jednego z naszych salonów: w Poznaniu lub Warszawie.