Wieszaki na ścianę

Transport gratis

Dostępne w wielu stylach, profesjonalnie wykonane wieszaki na ścianę to przykład prawdziwego rzemiosła, jakim trudnią się nasze stolarnie. Wysokiej jakości wieszaki powstają z litego drewna, a dzięki ich uniwersalnej formie i szlachetnym kształtom można z powodzeniem zaliczyć je do mebli montowanych w korytarzach, przedpokojach, czy w poczekalniach. Prezentowane wieszaki spełnią się w swojej roli także w gabinetach lekarskich, czy kancelariach adwokackich, w których stawia się na prestiż i pierwszej klasy wyposażenie zapewniające komfort w czasie oczekiwania na swoją kolej. Można zatem korzystać z nich w domach i mieszkaniach prywatnych, jak i w lokalach biznesowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wieszaki na ścianę - ponadczasowe i stylowe

Prezentowane wieszaki na ścianę pojedyncze to wysokiej klasy produkty, których gabaryty i kompaktowe rozmiary umożliwiają ich umieszczenie nawet w niewielkich i ograniczonych pod względem przestrzeni pomieszczeniach. Zwarta konstrukcja, jak i starannie przemyślany design przyczyniają się do wielozadaniowości naszych wieszaków. Wiele z nich wyposażonych jest w dodatkowe półki umożliwiające przechowywanie kluczy, rękawiczek, czy innych podręcznych przedmiotów, które warto mieć w tym miejscu pod ręką. Bogata i zróżnicowana kolekcja to odpowiedź na różnorakie potrzeby naszych Klientów. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i zapewniamy asortyment, który możemy dopasować do Państwa potrzeb z pomocą dostępnych u nas technik i metod wykończeniowych.

Wieszaki na ścianę pojedyncze - w indywidualnym wydaniu

Każdy wieszak ścienny ozdobny możemy dopasować do Państwa osobistych preferencji oraz do stylu, który panuje w Państwa domach, mieszkaniach, lokalach. Wybrany przez Państwa model poddamy malowaniu, woskowaniu, szczotkowaniu lub patynowaniu - zgodnie z Państwa życzeniem! Każda z tych technik przyczynia się do powstania odmiennego finalnego efektu, który idealnie wpasuje się w klimat panujący w danym pomieszczeniu. Przykładem zastosowania tychże technik jest malowanie na jeden lub dwa kolory, kiedy to część wewnętrzna jest pokrywana kontrastową barwą. Rezultat jest naprawdę interesujący i niezwykle ciekawy. Inną metodą jest szczotkowanie, które nadaje niebywałej gładkości i subtelności drewnu. Z kolei woskowanie sprawia, że mebel staje się o ton ciemniejszy, a woskowa powłoka redukuje stopień osadzania się kurzu i zabrudzeń na danym modelu wieszaka. W zależności od tego, na jaką technikę się Państwo zdecydują, ostateczna cena może różnić się nawet o kilkanaście procent.

Wieszak ścienny ozdobny - gwarantowana jakość

Zapewniamy, iż będą Państwo usatysfakcjonowani zakupami w naszym sklepie. Aby złożyć zamówienie, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo, czy przez stronę naszego sklepu. Zachęcamy również do odwiedzin naszych salonów meblowych w Warszawie i Poznaniu, w których mogą Państwo osobiście zapoznać się z oferowaną przez nas jakością. Jeśli natomiast nie mają Państwo możliwości odwiedzin naszych sklepów stacjonarnych, na życzenie i za kaucją zwrotną wyślemy wybrane próbki kolorów na wskazany przez Państwa adres.