Konsole do gabinetu

Konsola może kojarzyć się z systemem służącym do rozrywki, jednak w przypadku mebli jest to niewielki stolik, który można umieścić w dowolnym miejscu. Najczęściej stawiana jest w korytarzach, jednak często spotykana jest także w biurach. Konsole do gabinetu charakteryzują się niewielkim rozmiarem oraz funkcjonalnością. Postawione przy wejściu będą nie tylko elementem dekoracyjnym, ale także praktycznym. W umieszczonym na niej pojemniku możemy odłożyć klucze lub inne drobiazgi. W hotelach mogą na niej stać różne przydatne rzeczy, z których na co dzień korzystają goście, a w domu rzadziej już spotykany telefon stacjonarny. Zastosowań tego mebla jest naprawdę dużo i to od Państwa zależy, gdzie znajdzie on swoje miejsce.

Wyświetlanie 1–20 z 72 wyników

Konsole do gabinetu - praktyczny i elegancki mebel

Meble w gabinetach odznaczają się elegancją i doprecyzowanymi detalami, dlatego konsole do gabinetu również powinny się charakteryzować wspomnianymi atrybutami. Są one nie tylko dodatkiem, ale stanowią samodzielny mebel, który swoim wyglądem musi nawiązywać do pozostałych elementów wystroju. Nasze produkty dostępne są w wielu różnych stylizacjach, z których z pewnością wybiorą Państwo coś dla siebie. Wykonane zostały z litego drewna najwyższej jakości, dzięki czemu przetrwają długie lata w nienagannym stanie. W zależności od modelu mogą mieć szuflady, unikalny kształt nóżek albo oryginalne malowanie nawiązujące do stylu vintage lub modne ostatnio postarzanie mebli, które pomimo tego, że są nowe, wyglądają, jakby przeżyły kilkadziesiąt lat. Konsole do gabinetu dostępne są w kolekcji Lawendowa Prowansja, Muszyna oraz Tarnobrzeg.

Konsole do gabinetu - konieczność czy zbędny wydatek?

Planując aranżację wnętrza, bierzemy pod uwagę aspekty związane nie tylko z jego estetyką, ale również z praktycznością. Wszystkie meble mają swoje konkretne zastosowanie, dlatego istotne jest przeznaczenie danego pomieszczenia. Jeżeli jest to gabinet, to powinien być on zarówno elegancki, jak i funkcjonalny. Oprócz biurka, komody czy regału można w nim umieścić niewielkie, ale czasami niedoceniane konsole do gabinetu, które będą ciekawym dodatkiem do całości, a po jakimś czasie staną się integralną częścią umeblowania. Podobną funkcjonalnością charakteryzuje się sekretarzyk, lecz bliżej mu do klasycznego biurka, dlatego bardzo dobrą alternatywą jest właśnie konsola.

Konsole do gabinetu - mały i funkcjonalny mebel dla każdego

Gabinet to przede wszystkim miejsce pracy, ale również relaksu. Jego wnętrze powinno być jednocześnie eleganckie i praktyczne. Głównym atrybutem tego pomieszczenia są meble, które są jego integralną częścią i nadają mu charakteru oraz wyjątkowości. Centralnym elementem jest oczywiście biurko, jednak pamiętać należy również o dodatkach takich jak konsole do gabinetu, które pomimo swoich niewielkich rozmiarów są jednym z bardziej funkcjonalnych mebli w pomieszczeniu. Ze względu na swoją wielkość i wagę mogą być umieszczone praktycznie wszędzie, a zmiana położenia nie będzie stanowiła problemu. Przez wielu jest to niedoceniany mebel, ale jego szczęśliwi posiadacze wiedzą, jak ważną funkcję pełni.