Biblioteczki do gabinetu

Jeśli w Państwa domu dużo się czyta, a książki są stałym elementem Państwa życia, warto zainwestować w biblioteczkę do salonu. To mebel, który pozwoli uporządkować wnętrze i ułatwi wyszukiwanie na półce odpowiednich lektur. Meble do biblioteki domowej zawsze prezentują się też niezwykle elegancko. To klasyczne regały z przeszklonymi półkami i praktycznymi zamykanymi szafkami. Można je wykorzystywać również jako biblioteczkę do gabinetu, zarówno w mieszkaniu, jak i w pokoju na uczelni czy w poradni lekarza lub psychologa. Taki mebel wprowadzi do wnętrza przytulną atmosferę, a jednocześnie pomoże w budowaniu profesjonalnego wizerunku.

Wyświetlanie 1–20 z 134 wyników

Klasyczne meble do biblioteki domowej – eleganckie i pojemne szafki na książki

W naszym sklepie znajdą Państwo meble do biblioteki domowej z kilku kolekcji: Muszyna, Lawendowa Prowansja i Bramble. Wszystkie biblioteczki to przykład klasycznego wzornictwa, nawiązującego do gabinetów z przełomu XIX i XX wieku. Charakterystyczne dla tego typu regałów są pojemne szafki ukryte za przeszklonymi drzwiczkami. To sprawdzone i praktyczne rozwiązanie – dzięki temu książki nie kurzą się i nie blakną pod wpływem światła. Przeszklone półki mają także znaczenie dla estetyki mebla. Umieszczone na nich książki będą wyglądały elegancko w każdym wnętrzu. Biblioteczka w gabinecie – mebel z wybranej kolekcji może dzięki temu stanowić prawdziwą ozdobę. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w klasycznym stylu, z ciężkimi meblami z litego drewna, obrazami w szerokich ramach na ścianach, starymi zdjęciami i pamiątkami. Będzie idealnie komponował się z takimi elementami wyposażenia wnętrza dzięki rzeźbionym dekoracjom, ozdobnym okuciom i łagodnym, lekko zaokrąglonym krawędziom.

Biblioteczka w gabinecie – mebel zgodny z Państwa upodobaniami

Każda biblioteczka do gabinetu z naszej oferty to mebel wykonany z najwyższej jakości litego drewna. Użycie tego materiału sprawia, że regał zachowa swój idealny wygląd przez wiele lat. Warto pamiętać, że w przypadku większości dostępnych w naszym sklepie mebli oferujemy możliwość personalizacji. Dotyczy to wyboru koloru mebla z bogatej palety z danej kolekcji, w niektórych przypadkach możliwe jest także wykończenie w postaci szczotkowania lub patynowania, dające efekt postarzenia.

Jak zamówić meble do biblioteki domowej?

Wszystkie biblioteczki do gabinetu są wykonywane przez producentów z najwyższą starannością, co wiąże się z nieco dłuższym niż w innych sklepach czasem oczekiwania. Meble są gotowe w ciągu około 12 tygodni. W naszym sklepie mogą je Państwo zamówić przez stronę, a także mailowo lub telefonicznie. W każdym przypadku prosimy o podanie szczegółów wykończenia, a także wybór koloru. Transport zamówionych u nas mebli do biblioteki domowej jest zawsze darmowy, a wszystkie produkty starannie pakujemy i zabezpieczamy folią oraz kartonem. Wybrane modele biblioteczek można obejrzeć w naszym salonie sprzedaży. Zapraszamy Państwa do Warszawy lub Poznania, aby zapoznać się z meblami i omówić szczegóły wykończenia.