Meble minimalistyczne

Transport gratis

Meble minimalistyczne – proste i wspaniałe wnętrza

Podobno wszystko powinno być sprowadzone do prostoty, wtedy nasz życie jest łatwiejsze. Specjalnie dla wyznawców tej filozofii stworzyliśmy stylowe i funkcjonalne meble minimalistyczne, które doskonale sprawdzą się nie tylko w mieszkaniach, ale także biurach lub w hotelach. W tego typu wnętrzach nie trzeba się przejmować dodatkami, są one nawet często niemile widziane. Tutaj liczy się efekt, czyli nasze przepiękne meble w stylu minimalistycznym, które idealnie przyozdobią całe wnętrze i będą jego największym atutem. Najważniejsza jest zasada „mniej znaczy więcej” i meble Boutique Pierrot doskonale się w nią wpisują. Nasza oszczędna estetyka ma swoje źródło w prostocie i skromności, a wysoka jakość oraz funkcjonalność to najważniejsze cechy naszych produktów.

Wyświetlanie 1–20 z 87 wyników

Funkcjonalne meble styl minimalistyczny

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór mebli oraz wypoczynków w stylu minimalistycznym, których źródłem jest skromność połączona z pełną funkcjonalnością. Meble styl minimalistycznym wykonano z wysokiej jakości drewna litego. Przy produkcji wykorzystujemy tylko najlepszej jakości drewno, bo chcemy mieć pewność, że nasze meble będą służyć w Państwa mieszkaniach przez całe lata. Planując swoje mieszkanie, które ma być proste i bez zbędnych dodatków, warto do jego umeblowania użyć naszych minimalistycznych mebli. Piękne wzory i proste figury geometryczne z pewnością wzbudzą w Państwa przyjemne uczucia, a także doskonale wpiszą się w nowsze aranżacje. Nie ma w nich żadnych rozpraszających dekorów ani faktur, tylko proste linie i skromne oraz piękne powierzchnie.

Meble minimalistyczne do salonu i innych pomieszczeń

Mamy doskonałe wyczucie stylu, dlatego nasze meble minimalistyczne do salonu, jadalni, pokoju dziennego oraz sypialni doskonale wpiszą się w koncept „mniej przedmiotów, więcej funkcjonalności i jakości”. Nasze meble z litego drewna również doskonale sprawdzą się w hotelach jako wystrój lobby, pokojów gościnnych lub w biurach, w których króluje klasyczny styl. Elementy naszego wyposażenia doskonale wpisują się w minimalistyczne aranżacje. Proste powierzchnie, bez uchwytów i nadmiernych dekoracji, sprawiają, że same meble są ozdobą całego mieszkania. Personalizacja pozwala na stworzenie wnętrza według własnego gustu – z naszymi meblami minimalistycznymi będą mogli Państwo umeblować swoje mieszkanie, tak jak zawsze marzyli.

Meble – minimalizm i prostota od Boutique Pierrot

Meble minimalistyczne dostępne w naszej ofercie pozwolą na pełną realizację Państwa marzeń i osiągnięcie doskonałego wystroju wnętrza, którego będą zazdrościć wszyscy znajomi. Nasze produkty pochodzą z zaprzyjaźnionych stolarni, których profesjonalizm możemy potwierdzić. Zakupu można dokonać w naszym sklepie internetowym lub w jednym z dwóch firmowych salonów meblowych w Warszawie oraz w Poznaniu. W przypadku uwag, pytań lub chęci zmiany koloru w naszych meblach zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.