Lustra na ścianę

Transport gratis

Lustro to element wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnym domu. Jest to jednocześnie element estetyczny i funkcjonalny. Pozwala wyeksponować zalety pomieszczenia, a czasem nawet ukryć jego niedoskonałości. Małe i duże lustra na ścianę doskonale sprawdzą się zarówno w niewielkich mieszkaniach, dużych apartamentach, domach oraz przestrzeni publicznej, jak i komercyjnej. W kolekcji naszego sklepu znajdą Państwo modele proste oraz lustra stylizowane. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Lustra na ścianę - dlaczego warto w nie zainwestować?

Lustra na ścianę czy to małe, czy duże najczęściej kojarzone są z poranną toaletą i kompletowaniem stylizacji. Nie jest to jednak ich jedyna funkcja. Odpowiednio dobrane dekoracyjne lustro na ścianę będzie odpowiedzialne za powiększenie wnętrza, zwiększenie wpadającego do pomieszczenia światła oraz jego estetykę. Nie sposób zapomnieć także o nastroju, które to szczególnie istotne jest w sypialni. Lustro na ścianie to stały element aranżacji łazienki, przedpokoju, nowoczesnego salonu oraz sypialni. Z uwagi na swoją funkcjonalność oraz estetykę lustra chętnie wykorzystywane są w niewielkich pomieszczeniach, w których optyczne powiększenie jest jedynym sposobem na efektowną aranżację.

Lustra na ścianę nie tylko do domu

Nie ulega wątpliwości, że pierwsze skojarzenia związane z lustrem krążą wokół domu, jednakże duże lustra na ścianę często wykorzystywane są również w przestrzeni publicznej i komercyjnej. Piękne, stylowe lustro często spotkać można w profesjonalnych salonach fryzjerskich, które tworzą w miejscu pracy wyjątkowy klimat. Poczekalnia w przychodni czy prywatnym gabinecie, sklepy beauty oraz siłownie i kluby fitness to miejsca, w którym stylowe lustro na ścianę sprawdzi się w 100%. W zależności od stylu wnętrzarskiego, jaki zastosowany został we wnętrzu, mogą Państwo wybrać dekoracyjne lustra na ścianę lub modele klasyczne, minimalistyczne i proste.

Jakie lustra na ścianę znajdą Państwo w ofercie Boutique Pierrot?

W naszym sklepie Boutique Pierrot znajdą Państwo wiele interesujących modeli luster na ścianę, które doskonale współgrać będą z różnymi stylami wnętrz. Wszystkie lustra są zmontowane i odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu po otrzymaniu przesyłki od razu można zawiesić je w docelowym miejscu. Wśród proponowanych modeli znajdą Państwo lustra z kolekcji Lawendowa Prowansja lub Muszyna, które idealnie komponują się w towarzystwie mebli z tych właśnie serii. Oprócz klasycznych okrągłych lub prostokątnych luster przygotowaliśmy dla Państwa bardzo duże lustro w stylu francuskim, które składa się aż z trzech osobnych elementów zwieńczonych metalowymi ramami w czarnej kolorystyce. Lustra na ścianę wykonane z litego drewna dostępne są w różnych rozmiarach i różnobarwnym wykończeniu, dzięki czemu dopasowanie lustra do stylu wnętrza nie stanowi najmniejszego problemu. Wysokiej jakości lustra mogą Państwo zobaczyć w naszych salonach Boutique Pierrot w Poznaniu i Warszawie.