Półki kuchenne

Transport gratis

Dostępne w wielu stylach półki kuchenne stanowią idealne uzupełnienie kuchennej przestrzeni, w której dodatkowe miejsce na przechowywanie podręcznych przedmiotów, przypraw, akcesoriów jest praktycznym rozwiązaniem stosowanym zarówno w przestronnych, jak i ograniczonych pod względem metrażu kuchniach. Meble te charakteryzują się stosunkowo niewielkimi wymiarami, aczkolwiek prezentujemy Państwu również modele okazałe, z delikatnymi zdobieniami, czy szufladkami.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Półki kuchenne - z masywnego, litego drewna

Drewniane półki do kuchni o ograniczonych zewnętrznych rozmiarach wykonane są z litego, masywnego drewna. W pierwszej fazie jego przygotowania poddawane jest ono suszeniu i szlifowaniu, a następnie stosowane w produkcji mebli dostępnych w naszym sklepie internetowym. Poszczególne modele naszych szafek mogą Państwo zobaczyć zarówno na naszej stronie, jak i również osobiście w naszych salonach meblowych w Warszawie i Poznaniu. Spotkają się w nich Państwo z miłą i profesjonalną obsługą. Nasz personel pomoże Państwu wybrać najlepsze meble, które następnie poddamy personalizacji zgodnie z możliwymi metodami i Państwa życzeniami.

Drewniane półki do kuchni - na indywidualne zamówienie

Półki kuchenne drewniane to zarówno proste modele o szlachetnych kształtach, jak i bardziej złożone, wielofunkcyjne propozycje. Meble te świetnie uzupełniają wnętrza urządzone w stylu wiejskim, skandynawskim, prowansalskim, czy stylu shabby chic. Można je zestawić z innymi dostępnymi meblami kuchennymi, takimi jak szafki, szafy, czy zlewy ceramiczne, które stanowią część naszej bogatej oferty. Bez względu na to, na jakie półki się Państwo zdecydują, możemy wysłać je do Państwa w stanie surowym lub wykończyć jedną z dostępnych metod. Mowa tutaj o szczotkowaniu, malowaniu, patynowaniu, woskowaniu. Jedną z najczęściej stosowanych metod jest malowanie, do którego stosujemy wysokiej jakości ekologiczne farby wodne. Wśród możliwości malowania można rozróżnić stosowanie jednej farby, dwóch barw lub nakładania koloru na kolorze. Każda opcja umożliwia uzyskanie wyjątkowego, indywidualnego mebla dostosowanego do aranżacji, które już panują w Państwa domach i mieszkaniach. Zastosowanie farby i odpowiedniej faktury jest także często praktykowane - zgodnie z zamówieniem i życzeniem każdego naszego Klienta.

Półki kuchenne drewniane - jak złożyć zamówienie?

Na karcie każdego produktu umieściliśmy szczegółowe informacje dotyczące sposobów personalizacji mebli, a także ceny, która za finalny efekt może ulec zmianie i różnić się nawet o kilkadziesiąt procent. Oferujemy także bezpłatny transport oraz usługę wnoszenia mebli, których zasady regulują znajdujące się na naszej stronie regulaminy. Zamówienie można złożyć telefonicznie, mailowo, osobiście w naszych salonach oraz na stronie naszego sklepu. Służymy profesjonalnym wsparciem przed złożeniem zamówienia, w trakcie jego realizacji, a także po dostarczeniu gotowego mebla do Państwa, o czym świadczy gwarancja na nasze produkty. Życzymy udanych zakupów!