Meble do gabinetu

Transport gratis

Stylizowane meble do gabinetu

Urządzenie gabinetu wymaga podjęcia wielu ważnych wyborów. Najważniejsza decyzja dotyczy mebli gabinetowych. Mowa tu nie tylko o biurku, fotelu czy krześle, ale też komodach, konsolach, sekretarzykach czy szafkach na dokumenty. Większość z naszych propozycji to meble do gabinetu utrzymane w prowansalskim i klasycznym stylu. Obydwie stylistyki czerpią wiele z nieprzemijającej klasyki i wprowadzają do wnętrz elegancję, lite drewno oraz nienaganne zestawienia wysokogatunkowych materiałów. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również mebli stylizowanych na vintage – postarzanych, nawiązujących designem do dawnych epok. Równie ciekawym rozwiązaniem do gabinetów są dostępne w naszym sklepie meble zaprojektowane w stylu francuskim będące gwarancją przyjemnego luksusu. Dodatkowym atutem wszystkich oferowanych tu mebli jest możliwość personalizacji, czyli wyboru koloru i metody wykończenia drewnianych powierzchni.

Wyświetlanie 1–20 z 609 wyników

Funkcjonalne meble do biura o wysokich walorach estetycznych

Biurko gabinetowe i wygodny fotel to niezbędne elementy wyposażenia biura, które determinują wybór pozostałych mebli do wnętrza. Przedstawiając nasze propozycje, zacznijmy więc od najważniejszego – biurka. W prezentowanej sekcji oferujemy modele renomowanych stolarni kładących nacisk na jakość i oryginalność produkowanych mebli. Wśród licznych propozycji nie brakuje biurek prowansalskich, ale też modeli vintage z nutą sentymentu, postarzanych tak, aby wyglądały, jakby przetrwały próbę czasu. Oferujemy meble do biura przenoszące użytkowników do klimatu dawnych lat, jednak niezwykle funkcjonalnych ze względu na przemyślane projekty. Wybrane, niebanalne z uwagi na estetykę i wiele metod wykończenia biurko wypada skompletować z równie wyjątkowym fotelem. Duża liczba tapicerowanych modeli utrzymana w klasycznym stylu, nadającym wnętrzu prestiżowy charakter to nie lada gratka dla koneserów ponadczasowego wzornictwa. Oferujemy meble do biura i gabinetu, których już sam wygląd jest opowieścią o dawnych epokach. Cieszący się niezmiennie dużą popularnością styl francuski to kolejna propozycja do Państwa gabinetów. Meble o liniach nawiązujących do czasów ludwikowskich znajdą zastosowanie we wnętrzach, które mają być synonimem szyku i dobrego smaku.

Komody, konsole i sekretarzyki do gabinetu

Kompletnie urządzony gabinet wymaga podjęcia decyzji również o dodatkowym wyposażeniu, które stanowią komody, konsole i sekretarzyki oferowane w naszym sklepie jako stylizowane meble do biura domowego. Przyglądając się trendom wnętrzarskim, nie sposób przeoczyć współczesnych aranżacji, w których królują prowansalskie, klasyczne i francuskie meble będące wyznacznikiem całego stylu lub efektownym dodatkiem nadającym wnętrzu finezji. Większość z naszych propozycji to meble do biura w domu lub gabinetu o pięknej harmonijnej linii, delikatnie zdobione, poddawane zabiegom postarzania, będące zarówno ozdobą wnętrza, jak i praktycznym wyposażeniem o wysokiej trwałości. Osoby zainteresowane zapoznaniem się z pełną ofertą naszych mebli zapraszamy również do odwiedzenia któregoś z salonów w Warszawie lub Poznaniu.