Siedziska

Transport gratis

Eleganckie, a zarazem powściągliwe w swojej formie siedziska są propozycją naszej stolarni dla klientów indywidualnych i firm ceniących sobie meble w tradycyjnym, prostym stylu vintage. Zajmujemy się produkcją wszelkiego typu siedzisk, zarówno tapicerowanych, jak i bardziej kompleksowych i praktycznych, wykorzystujących znajdującą się pod nimi przestrzeń na różnego rodzaju schowki. Wszystkie oferowane w naszym sklepie internetowym meble powstają z wysokiej jakości litego drewna, z elementów dodatkowych wykonanych z galwanizowanego metalu lub z tapicerki.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Szafka na buty – wysokiej jakości wykonanie każdego detalu

Niezwykle funkcjonalne szafki na buty wykonujemy z wysokiej jakości litego drewna, które poddajemy suszeniu i szlifowaniu. Każdy komponent, włącznie z płycinami, cokolikami, tylną ścianą mebla, powstaje z drewna. Nie korzystamy w naszej stolarni z żadnych materiałów drewnopodobnych. Natomiast elementy dodatkowe prezentowanych mebli, takie jak gałki, zawiasy oraz uchwyty, tworzymy z metalu galwanizowanego. Bardzo dobrze komponują się one z drewnem zarówno w stanie surowym, jak i pomalowanym czy poddanym wykończeniu jedną z możliwych technik. Każda szafka na buty z siedziskiem jest produktem praktycznym i ergonomicznym. Ze względu na swoje kształty świetnie komponuje się z przestrzennymi lub wąskimi holami. Nie tylko będzie świetnym dodatkiem uzupełniającym wnętrza prywatnych domów, ale również spełni się w swojej roli w pokojach hotelowych urządzonych w tradycyjnym stylu.

Siedzisko ze schowkiem – metody wykończenia mebli

Decydując się na zakup oferowanych przez nas siedzisk, mają Państwo możliwość wyboru sposobu jego wykończenia. Każde siedzisko ze schowkiem możemy poddać malowaniu jednym lub dwoma kolorami, co pozwala uzyskać wyjątkowy efekt, dopasowany do aranżowanego wnętrza. Ponadto wykonujemy usługi szczotkowania, woskowania, postarzania i patynowania mebli. Jedną z cenionych i często stosowanych technik jest patynowanie, które opiera się na aplikacji patyny na mebel, dzięki czemu kolor staje się bardziej intensywny, a często również o ton ciemniejszy. W przypadku malowania na wybrany z palety kolor korzystamy wyłącznie z ekologicznych farb wodnych, które zachowują swoją barwę przez wiele lat. Szafa z siedziskiem na buty jest jednym z wielu produktów, który mogą Państwo zamówić w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy także do zapoznania się bliżej z naszymi propozycjami w naszych salonach zlokalizowanych w Warszawie i Poznaniu.

Siedzisko tapicerowane – funkcjonalność na lata

Wszystkie meble produkowane w naszej stolarni, w tym też każde siedzisko tapicerowane, są produktami niezwykle trwałymi i wytrzymałymi. Jeśli nie mogą Państwo zdecydować się na daną technikę jego wykończenia lub na kolor, możemy przesłać Państwu wybrane próbki z palety barw, co z pewnością ułatwi podjęcie decyzji. Służymy również profesjonalnym doradztwem w naszych salonach, a także w sklepie internetowym drogą mailową i telefoniczną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!