Obudowy kominka

Transport gratis

Obudowa kominka do salonu

Kominek to jedno z centralnych miejsc salonu lub jadalni, dlatego niezależnie od tego, czy ma on pełnić funkcje grzewcze, czy jedynie dekoracyjne, warto zadbać o jego właściwą oprawę. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg inspiracji na stylowe wykończenie kominka. Wśród nich na uwagę zasługuje obudowa kominka z kolekcji Lawendowa Prowansja. To doskonałe uzupełnienie wnętrza urządzonego w stonowanym, rustykalnym stylu nawiązującym do tradycyjnych salonów z francuskiej prowincji.

Drewniana obudowa kominka wprowadzi poczucie harmonii do każdego pomieszczenia, tworząc przytulną atmosferę. I to niezależnie od tego, czy faktycznie obudowuje ogień, czy jedynie stanowi ozdobny portal. Nowoczesne trendy wnętrzarskie pozwalają na stosowanie niebanalnych rozwiązań, do których można zaliczyć atrapy kominka. Stylowa obudowa doskonale sprawdzi się więc jako element nawiązujący do tradycji, kojarzący się z ciepłem domowego ogniska.

Wyświetlanie jednego wyniku

Dlaczego warto zdecydować się na obudowę kominka?

Jeżeli zależy Państwu na stworzeniu wyjątkowego wnętrza w swoim domu, pokoju hotelowym lub restauracji, należy zadbać o to, by pojawiły się w nim elementy niebanalne. W ten sposób można podkreślić unikalność pomieszczeń i zbudować w nich niepowtarzalny klimat. Wybierając meble i dodatki, warto zastanowić się nad czymś, co będzie kojarzyło się z relaksem i bezpieczeństwem. Można postawić na kominek - prawdziwy lub jego atrapę.

Niezależnie od tego, czy możecie Państwo pozwolić sobie na prawdziwy ogień, czy też zastąpi go światło świec, warto zadbać o jego otoczenie. Obudowa kominka wykonana z litego drewna sprawdzi się w obu przypadkach. Dostępne w naszej ofercie obudowy to projekty proste, dlatego łatwo dopasować je do większości wnętrz. Zwykle są to dwie rzeźbione kolumny podtrzymujące masywną półkę, na której można ustawić zdjęcia, ozdobne bibeloty lub świece. Obudowa kominka może być idealnym dopełnieniem klasycznego wnętrza.

Unikalne meble z kolekcji Lawendowa Prowansja

W kolekcji Lawendowa Prowansja dostępnej w naszym sklepie znajdą Państwo meble, które pomogą stworzyć wyjątkowe wnętrza. Wykonane z litego drewna meble stanowią źródło inspiracji - wybierając poszczególne elementy, można mieć absolutną pewność, że z ich wykorzystaniem powstanie harmonijne, tchnące spokojem wnętrze. Wśród mebli z tej serii znajduje się obudowa kominka dopasowana stylistycznie do całej serii. Decydując się na urządzenie salonu w rustykalnym stylu, warto pamiętać także o takim elemencie wystroju.

Obudowa kominka może być wykończona zgodnie z Państwa indywidualnymi preferencjami. Oferujemy malowanie na kolor dostępny w umieszczonej pod produktem palecie. Możliwe jest także malowanie na dwa kolory. Ponadto proponujemy woskowanie, szczotkowanie lub patynowanie mebli - to Państwo decydują o efekcie. Wszystkie nasze meble dostarczamy bezpłatnie, całkowicie zmontowane. Jedyne co Państwo muszą zrobić, to ustawić je w wybranym miejscu.