Biblioteczki niskie

Transport gratis

Wykonane z największą starannością biblioteczki z naszej kolekcji charakteryzują się pięknym i starannym szlifem. Zróżnicowanie naszego asortymentu sprawia, że biblioteczki nawiązują swoim charakterem zarówno do dawnego uproszczonego stylu francuskiego, jak i do aranżacji w kanonie industrialnym, prostym i szykownym. W naszej kolekcji dostępne są także modele o typowo wiejskiej formie wykończenia, dzięki czemu z pewnością znajdą Państwo najlepszą dla siebie propozycję biblioteczki. Regularne kształty tychże mebli, jak i szlachetność ich proporcji dodają atrakcyjności każdej niskiej bibliotece, która ze względu na swoje rozmiary będzie idealnym uzupełnieniem niemalże każdego wnętrza. Z powodzeniem każda biblioteczka mała, dzięki zwartej konstrukcji i kompaktowym wymiarom znajdzie zastosowanie w salonach, pokojach dziennych, holu. Może także świetnie komponować się z wystrojem elegancko urządzonego lounge hotelowego, czytelni, gabinetu domowego oraz firmowego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Niska biblioteczka - wykonanie w najlepszym stylu

Każda dostępna w naszej ofercie niska biblioteczka powstaje z litego, masywnego drewna. Nie stosujemy MDF, sklejek, płyt, ani innych drewnopodobnych materiałów. Zastosowanie wyłącznie litego drewna sprawia, że meble nie łuszczą się, nie rozwarstwiają i nie pękają. Te niewielkie meble o kompaktowych rozmiarach i powściągliwej formie będą służyły swoim nowym właścicielom przez wiele lat, również przez pokolenia. Jeśli natomiast w trakcie użytkowania pojawi się na nich uszkodzenie mechaniczne, naprawa będzie opierać się na zastosowaniu odrobiny szpachli i farby wodnej. W ten sposób oferowane w naszym sklepie niskie biblioteczki będą skutecznie spełniać się w swojej roli praktycznej i dekoracyjnej. W zależności od modelu, meble wyposażyliśmy w niewielkie elementy w postaci uchwytów, gałek, zawiasów wykonanych z galwanizowanego metalu. Dodają one uroku, zwiększają funkcjonalność biblioteczek i akcentują wyjątkowość modeli z prezentowanej kolekcji.

Biblioteczka mała - na indywidualne zamówienie

Każda oferowana przez nas biblioteczka niska może zostać wykończona zgodnie z życzeniem Klienta jedną z dostępnych technik. Mowa tutaj o malowaniu, patynowaniu, postarzaniu, woskowaniu, szczotkowaniu. Malowanie różnymi kolorami nadaje meblom niepowtarzalnego charakteru, natomiast zastosowanie jednej z metod wykończenia dodatkowo wzmocni efekt i ostateczny szlif. Przykładowo aplikacja patyny sprawia, że kolory są bardziej soczyste i intensywne, a dzięki szczotkowaniu powierzchnia mebla nabiera niebywałej gładkości. Oferujemy ponadto sekretarzyki, stoły i krzesła, które również można wykończyć wspomnianymi metodami i świetnie skomponować z bibliotekami w salonie.

Serdecznie zachęcamy Państwa do zobaczenia naszych mebli w salonach firmowych zlokalizowanych w Warszawie i Poznaniu. Polecamy również skorzystanie z możliwości wysyłki próbników za kaucją zwrotną, które z pewnością ułatwią podjęcie decyzji na temat indywidualnego wykonania Państwa zamówienia. W razie pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji drogą mailową i telefoniczną. Życzymy udanych zakupów!