Ławki ze schowkiem

Transport gratis

Prezentujemy kolekcję kunsztownie wykonanych ławek, których konstrukcja bazuje w całości na litym drewnie. Z powodzeniem znajdą one zastosowanie w przedpokoju lub korytarzu zarówno w domach, jak i mieszkaniach. Ich przemyślany projekt sprawia, że każda ławka ze schowkiem będzie spełniać nie tylko funkcje dekoracyjne, ale również użytkowe. W pełni praktyczny mebel ułatwia przechowywanie różnego typu akcesoriów, np. butów i odzieży. Ławeczki ze względu na swój prosty i kompaktowy charakter można także ustawić w holu restauracji bądź hotelu, gdzie z pewnością staną się eleganckim akcentem wystroju wnętrz. Z uwagi na pojemnik mebel ten zapewnia łatwy dostęp do przedmiotów codziennego użytku, które jednocześnie zostaną uporządkowane i nie będą już rzucać się w oczy. Nasza stolarnia może wykonać prezentowane siedziska ze schowkiem na zamówienie zgodnie Państwa z oczekiwaniami oraz preferencjami wizualnymi i użytkowymi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Ławka ze schowkiem – prostota i kompaktowość

Kolekcja ławek różni się stylem i wykończeniem, jednak jej podstawowe funkcje pozostają bez zmian. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zapoznać się z dostępnymi w ofercie modelami, które poddajemy obróbce, np. szlifowaniu, szczotkowaniu, malowaniu oraz woskowaniu. O sposobach wykończenia informujemy przy każdym produkcie, dlatego mogą Państwo dokonać pełnej personalizacji swojego zamówienia. Możemy również wysłać mebel w stanie surowym, wstępnie przygotowanym pod malowanie. Drewniana ławka ze schowkiem będzie stanowić uzupełnienie wnętrz w stylu klasycznym, vintage oraz prowansalskim. Świetnie podkreśla sielskie klimaty i nawiązuje do regularnych kształtów i proporcji wzbudzających poczucie estetyki każdego pomieszczenia. Szlachetne drewno lite, z którego tworzymy, to gwarancja trwałości i naturalnego piękna każdej ławeczki, jaką dla Państwa wyprodukujemy.

Siedziska ze schowkiem – ekologiczne wykończenie

Każda ławeczka ze schowkiem powstaje z masywnego drewna litego, natomiast dodatkowe elementy, jak okucia, uchwyty i gałki, produkujemy z galwanizowanego metalu. Do malowania stosujemy wyłącznie ekologiczne farby wodne. Zachęcamy Państwa do zwrócenia uwagi na fakturę drewna oraz finalny efekt, jaki można uzyskać po malowaniu na wybrany przez Państwa kolor. Przy każdym produkcie prezentujemy całą paletę dostępnych barw. Jeżeli chcą Państwo, aby mebel został pomalowany lub wykończony dwoma odcieniami, prosimy o zaznaczenie tej informacji w uwagach. Skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia projektu.

Drewniana ławka ze schowkiem – najlepszy wybór

Zachęcamy Państwa do zamówienia próbnika kolorów. Z pewnością ułatwi on wybór odcienia i wykończenia ławeczki. Koszt takiego próbnika zwrócimy po jego odesłaniu bądź wliczymy w poczet zakupionego mebla. Ostateczne ceny mebli zależą od faktury i barwy, dlatego może wahać się o kilkadziesiąt procent. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji drogą telefoniczną i mailową.