Łóżka dwuosobowe

Transport gratis

Naukowcy nie pozostawiają złudzeń – statystycznie człowiek przesypia blisko ⅓ swojego życia. W kontekście tak długiego czasu chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że wygodne łóżko jest jednym z ważniejszych elementów wyposażenia domu. Idealna sytuacja jest wówczas, gdy wygodne łoże jest także atrakcyjne wizualnie i trwałe. Takie połączenie znajdziesz w kolekcjach mebli Boutique Pierrot. Proponowane w sklepie łóżka dwuosobowe wyróżniają się na tle innych mebli na rynku, są unikatowe i w trakcie produkcji dostosowywane do Państwa wymagań. Zapraszamy do zapoznania się z elementami serii Muszyna oraz Lawendowa Prowansja.

Wyświetlanie 1–20 z 56 wyników

Trwałe łóżka dwuosobowe do sypialni

Przy wyborze łóżka dwuosobowego do sypialni warto wziąć pod uwagę kilka aspektów, zaczynając od stylu wnętrza, estetyki wyrobu, jego trwałości i wygody. Łóżko to mebel, który kupowany jest na lata, szczególnie wówczas, gdy w 100% spełnia powyższe wymagania. Decydując się na łóżka dwuosobowe z kolekcji sklepu Boutique Pierrot mają Państwo gwarancję najlepszego wyboru. Niezależnie od tego, na który model się Państwo zdecydują będzie to łóżko wykonane z litego drewna z pominięciem płyt MDF czy sklejek. Oznacza to wysoką jakość i użyteczność przez długie lata. Dołożyliśmy także wszelkich starań, aby zastosowany design idealnie łączył tradycyjne rzemiosło, klasykę i nowoczesność. Niewątpliwie są to meble unikatowe, niepowtarzalne i tworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Łóżka dwuosobowe do kawalerki i piętrowego domu

Dwuosobowe łóżka idealnie sprawdzają się zarówno w niewielkich mieszkaniach, w których pokój dzienny jest pomieszczeniem wielofunkcyjnym, jak również w dużych piętrowych domach, w których można pozwolić sobie na osobne sypialnie. Prezentowane w naszym sklepie dwuosobowe łóżka drewniane wykonane zostały z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu są wygodne i atrakcyjne wizualnie przez długie lata. Wszystkie łóżka posiadają wezgłowia, które nie tylko chronią ścianę przed zabrudzeniem, ale również stanowią idealne podparcie dla pleców w czasie wieczornego czytania książki czy wspólnych rozmów. Wezgłowia są integralną częścią łóżka dwuosobowego a mebel dostarczany jest do Państwa w całości. Dzięki temu może być od razu wstawiony do sypialni i użytkowany.

Drewniane dwuosobowe łóżka w hotelach i pensjonatach

Nie ulega wątpliwości, że najbardziej wymagający klienci podczas pobytu w hotelu czy pensjonacie szczególną uwagę zwracają na łóżko. Jest to element wyposażenia pokoju, który powinien być perfekcyjnie dobrany. Decydując się na łóżka dwuosobowe z naszej kolekcji mogą Państwo stworzyć niesamowite, urokliwe miejsce nawiązujące do francuskiej Prowansji. Klasyczne łóżka z kolekcji Muszyna stanowią także doskonały fundament do stworzenia pokoju w stylu retro, skandynawskim, nowoczesnym czy klasycznym. Dużą zaletą jest różnorodność kolorystyczna. W kolekcjach Boutique Pierrot znajdą Państwo łóżka dwuosobowe białe, czarne, granatowe, czerwone, szare, beżowe, a także utrzymane w najpopularniejszych wybarwieniach drewna.