Lampy zewnętrzne

Przedstawiamy Państwu kolekcję lamp zewnętrznych — wykonane z wysokiej jakości surowców i materiałów, różnią się od siebie pod wieloma względami. Z tego też powodu z powodzeniem stanowią uzupełnienie fasady budynków nowoczesnych, tradycyjnych, instytucjonalnych, czy firmowych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycjami, które nierzadko należą do ręcznie wykonanych elementów wyposażenia o dużej unikatowości i oryginalności.

Wyświetlanie 1–20 z 97 wyników

Lampy zewnętrzne — jakość i wykonanie

Będące częścią naszego asortymentu lampy zewnętrze to produkty jedyne w swoim rodzaju. Zdecydowana większość to starannie zaprojektowanie modele, które cechuje ręczne, pieczołowite wykonanie i detaliczne wykończenie. Ze względu na swoje przeznaczenie zostały wyprodukowane z materiałów i surowców odpornych na czynniki zewnętrzne, czyli deszcz, wiatr, wilgoć, promieniowanie słoneczne, czy zmienne temperatury.

Wspomniane materiały to chociażby szkło, mosiądz, aluminium, brąz, stal nierdzewna. Dobór surowców nie jest oczywiście przypadkowy — uwzględniono każdy, nawet najdrobniejszy aspekt, by prezentowane lampy na dom zewnętrzne spełniały swoje funkcje użytkowe i wizualne przez wiele lat. Posiadają ponadto wysoką klasę szczelności, by w razie kontaktu z wodą nie doszło do niebezpiecznego zwarcia i uszkodzenia instalacji elektrycznej oraz samej lampy. 

Są ponadto odporne na kurz, pył i zanieczyszczenia, które mogłyby doprowadzić do nieprawidłowego działania lampy. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat konkretnego modelu, zachęcamy do kliknięcia w wybrany produkt lub do kontaktu telefonicznego z naszą obsługą Klienta.

Lampy zewnętrzne na dom — style, jakie reprezentują swoim designem

Każda lampa zewnętrzna, jaką pragniemy Państwu zaoferować, wyróżnia się swoim stylem i niepowtarzalnym charakterem. Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrali Państwo model, który dodatkowo podkreśli charakter i architektoniczną estetykę konkretnego budynku.

Niektóre lampy zewnętrzne na dom, które znajdują się w naszej ofercie, swoim wykonaniem i wykończeniem reprezentują styl loftowy i industrialny. Cechuje je metalowa, solidna konstrukcja, postawienie na minimalizm, klarowne przeszklenia z bezpiecznego, odpornego na uszkodzenia szkła.

Inne propozycje są bardziej współczesne, dlatego cieszą się dużym dekoracyjnym uznaniem na elewacjach budynków nastawionych na nowoczesny wygląd, w którym docenia się koncepcje architektoniczne w skandynawskiej odsłonie.

Nasze lampy to propozycje w wersji ściennej, wbudowanej, sufitowej i słupowej. Jesteśmy przekonani, że tak zróżnicowany asortyment ułatwi Państwu dobór lamp najlepiej odzwierciedlających Państwa stylistyczne potrzeby i preferencje.

Lampa zewnętrzna — gdzie znajdzie zastosowanie?

Wszystkie lampy będą idealnym uzupełnieniem fasady budynków, przy czym warto uwzględnić ich zamontowanie nie tylko w formie pojedynczego, centralnego punktu nad drzwiami wejściowymi, ale także wzdłuż ściennej elewacji, czy w okolicy balkonu, tarasu, garażu i podjazdu.

Ze względu na jakość ich wykonania i wyjątkowy styl, można z powodzeniem zastosować je również na osiedlach mieszkaniowych, blokach mieszkalnych, nad drzwiami prowadzącymi do miejskich restauracji, kawiarenek, pensjonatów i hoteli. Stanowią ozdobę i dekorację, która podnosi walory estetyczne, pozytywnie wpływa na prestiż danego obiektu usługowego lub noclegowego, a także dodaje mu elegancji i luksusowego akcentu.

Lampy, które mogą Państwo zamówić w naszym sklepie internetowym, warto także zainstalować na zewnątrz biurowców i lokali biznesowych. Będą ponadto nieodzowną i nietuzinkową dekoracją fasady obiektów komercyjnych, usługowych, centrów handlowych, placówek zdrowia, centrów kulturalnych, bibliotek, muzeów, teatrów, kościołów i wielu innych miejsc, w których oświetlone wejście odgrywa istotną rolę w prezencji i bezpieczeństwie.

Jeśli chcieliby Państwo porozmawiać z naszymi ekspertami na temat naszych produktów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobiście w naszym salonach meblowych w Warszawie i Poznaniu!