Ławki tapicerowane

Transport gratis

Przedstawiamy ławki drewniane tapicerowane o prostej, aczkolwiek oryginalnej formie wykonania. Te stosunkowo powściągliwe w charakterze meble można zaliczyć do stylu industrialnego. Z powodzeniem odnajdą się w pomieszczeniach o wystroju eleganckim, luksusowym – w gabinetach czy hotelowej sali typu lounge. Mebel ten można ustawić również w innych częściach domu i mieszkania, które są urządzone w podobnym stylu i kolorystyce. Nasza stolarnia wykonuje meble na zamówienie, dlatego umożliwiamy wiele rodzajów wykończenia i personalizacji prezentowanego asortymentu. Wykonane z litego drewna lub metalu w połączeniu z wysokiej jakości tkaniną lub skórą nadają wnętrzom niepowtarzalny charakter. Ławki znajdą też zastosowanie w siedzibach firm i przy recepcjach biznesowych. Meble inspirowane industrialnym stylem to pomysł na urządzenie wnętrz w gustownym wydaniu.

Wyświetlanie 1–20 z 32 wyników

Ławki drewniane tapicerowane – z najszlachetniejszych materiałów

Prezentowane ławki należą do kolekcji wykonanej z litego drewna. Świetnie współgrają z tapicerką, którą produkujemy z tkaniny lub skóry. Mogą Państwo sami zdecydować, która opcja będzie najodpowiedniejsza. Zachęcamy także do wyboru koloru, jakim mamy pomalować elementy drewniane zamówionego mebla. Zapewniamy o tym, iż stosujemy wyłącznie ekologiczne farby wodne najwyższej jakości. Zestaw barw dostępnych w naszej ofercie znajduje się na stronie każdego produktu. Ławki drewniane tapicerowane powstają z wysuszonego, oszlifowanego drewna. Dzięki jego zastosowaniu mogą być Państwo pewni, iż finalny projekt nie będzie ulegał łuszczeniu, pękaniu ani rozwarstwianiu. Elementy metalowe, które zastosowano w produkcji wybranego przez Państwa modelu, powstały z metalu przypominającego kolorem mosiądz. Ich charakter nawiązuje do dawnych stylów meblarskich i zapewnia ergonomiczność oraz funkcjonalność.

Drewniane ławki tapicerowane – personalizacja zamówienia

Mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie w trakcie składania zamówienia na drewniane ławki tapicerowane z naszego asortymentu. Oferujemy również opcję wysyłki próbek kolorów za niewielki koszt w formie kaucji zwrotnej. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy zamówienie do Państwa potrzeb i preferencji. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu omówienia szczegółów. Odpowiemy także na wszystkie Państwa pytania. Zachęcamy również do odwiedzin naszych stacjonarnych salonów meblowych w Poznaniu i Warszawie. Będą Państwo mieli szansę osobiście zapoznać się z naszymi produktami drewnianymi, które wykonujemy z litego drewna, bez dodatku płyt MDF, sklejek i innych drewnopodobnych materiałów. Z pewnością jakość, którą zapewniamy, zwróci Państwa uwagę, tak samo jak styl i charakter ławek tapicerowanych w niezwykle eleganckiej i oryginalnej odsłonie.