Krzesła w stylu vintage

Wybranie odpowiedniego krzesła do domu może przysporzyć wiele problemów. Powinno być one dopasowane do aranżacji całego pomieszczenia i gwarantować komfort podczas użytkowania. Krzesło powinno charakteryzować się funkcjonalnością, ale także gwarantować wysoki komfort użytkowania. Krzesła w stylu vintage wykonane są z solidnych materiałów, które będą spełniać swoje zadanie wzorowo, a dodatkowo aranżacja pomieszczenia stanie się przyjemniejsza.

Wyświetlanie 1–20 z 44 wyników

Krzesła w stylu vintage - charakterystyka

Krzesło w stylu vintage uznawane jest za mebel posiadający duszę. Nawiązuje on do trendów wnętrzarskich, które są kojarzone z drugą połową XX wieku. Takie krzesła wyróżnia głównie prostota, ale poza tym minimalistyczne zdobienia, stylowa forma oraz inny kształt w stosunku do krzeseł nowoczesnych. Meble vintage często kojarzą się z krzesłami w stylu retro. Te dwa wspomniane style charakteryzuje właśnie nietuzinkowość oraz niesamowity styl, ale koniec końców prezentują zupełnie coś odmiennego.  Jeżeli poruszyć kwestię kolorystyki krzesła w stylu vintage, to warto wspomnieć, że wyróżniają się one barwami naturalnego drewna albo takimi odcieniami, które są wyraziste, przykładowo: pomarańczowy, soczysty niebieski czy też żółty. Ciekawą propozycją zaczynają być także krzesła, które mają stonowaną podstawę, jednakże siedzisko jest w mocniejszym kolorze. Pomieszczenie z krzesłem w stylu vintage jest w stanie sprawić, że jest ono bardziej przytulne, ale także funkcjonalne.

Spełnianie swoich funkcji przez krzesła w stylu vintage

W naszym sklepie meble-prowansalskie.pl znajdziesz meble, które zostały zaprojektowane z największą dokładnością. Do wykonania takich krzeseł w stylu vintage wykorzystano najlepszej jakości materiały, które gwarantują odporność na eksploatację. W stylu vintage krzesła są znakomicie dopracowane, a ich budowa jest dosyć charakterystyczna. Do projekcji takich mebli wykorzystuje się drewno bukowe, lite, dębowe, kauczukowiec, sosnowe czy również brzoza. Te drzewa mają takie właściwości, że charakteryzuje ich długa żywotność. Natomiast na siedziskach mogą być obite wysokogatunkową tkaniną. 

Jak wybrać krzesło w stylu vintage?

Przed wyborem krzesła w stylu vintage należy zastanowić się, w jakim pomieszczeniu ma się znaleźć i do czego chcemy, aby służyło. Trzeba również mieć na uwadze wystrój wnętrza, a także zdecydować czy ma głównie być funkcjonalnym elementem, czy dekoracyjnym.

Oferta naszego sklepu meble-prowansalskie.pl - krzesła w stylu vintage

W asortymencie naszego sklepu meble-prowansalskie.pl możecie odnaleźć jeden rodzaj krzesła w stylu vintage, jest to: krzesło z ratanu BML50734. Istnieje możliwość zamówienia produktu w innym kolorze niż tym pokazanym na zdjęciu. Transport tego krzesła jest bezpłatny. Aktualnym terminem realizacji zamówienia tych produktów jest czas około sześciu tygodni. Forma płatności jest rozdzielona na dwie opcje. Można dokonać całkowitej opłaty przy zamówieniu lub zadatku w wysokości czterdziestu procent, natomiast reszta regulowana jest przed dostarczeniem krzesła w stylu vintage do domu.