Ławki z oparciem

Transport gratis

Starannie wykonane ławki z oparciem to oferta pięknych i tradycyjnych mebli, które można umieścić w korytarzach i przedpokojach. Ławeczki w stylu klasycznym będą świetnie komponować się z aranżacjami o sielskim wystroju nawiązującym do wiejskich klimatów i prostoty uwielbianej przez miłośników estetyki i ograniczonego przepychu. Meble te w całości powstają z masywnego drewna litego. Dodatkowe elementy jak chociażby zawiasy tworzymy z galwanizowanego metalu, doskonale komponującego się z naturalnym, precyzyjnie oszlifowanym i wysuszonym drewnem. Mebel inspirowany prowansalskim klimatem może dopełnić aranżację wnętrz właśnie o takim charakterze. Nad ławeczkami polecamy umieścić drewniane lustra, które również mogą Państwo zamówić w naszym sklepie internetowym. Wysoka jakość wykonania sprawia, że meble w żaden sposób nie łuszczą się ani nie pękają – stanowią piękny element wystroju pomieszczeń na długie lata.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Ławki drewniane z oparciem – sposoby wykończenia

W trosce o Państwa potrzeby staramy się jak najlepiej odpowiedzieć na indywidualne gusta i oczekiwania. Z tego względu w naszej ofercie znajduje się szeroka paleta farb, które mogą posłużyć do pomalowania wybranego przez Państwa modelu ławki. Wysuszone i oszlifowane meble możemy poddać także woskowaniu, szczotkowaniu, bieleniu lub postarzaniu, dzięki czemu nabiorą one swoistego, oryginalnego charakteru. Ciekawą opcją jest też malowanie ławki drewnianej na dwa kolory. W zależności od personalizacji zamówienia ostateczna cena może wahać się o kilkadziesiąt procent. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem osobiście w salonach w Poznaniu i Warszawie. Wizyta w naszych sklepach stacjonarnych z pewnością ułatwi podjęcie decyzji dotyczącej finalnego wyglądu zamawianej ławki z oparciem. Z chęcią pomożemy w doborze kolorów i sposobu wykończenia. Zapewniamy, iż do malowania wykorzystujemy ekologiczne farby wodne.

Ławka z oparciem drewniana – funkcjonalne rozwiązanie

Drewniana ławka z oparciem to produkt całkowicie praktyczny. W znajdującym się w nim pojemniku można przechowywać buty oraz odzież. Solidna konstrukcja to gwarancja stabilności i wytrzymałości mebla w czasie jego użytkowania. W naszej ofercie proponujemy zarówno ławki drewniane z oparciem w prostym geometrycznym stylu, jak i z bardziej fantazyjną formą zdobień o romantycznym charakterze. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż wybór odpowiedniego koloru i faktury może powodować problem. W trosce o Państwa zadowolenie oferujemy możliwość wysyłki próbek kolorów, których koszt zwracamy po odesłaniu ich do nas. Możemy również wliczyć je w koszt zamówionej przez Państwa ławki. Każdy mebel jest dostarczany do Państwa w całości, zmontowany i spakowany w folię. Z chęcią odpowiemy telefonicznie lub mailowo na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty. Nasi pracownicy mogą doradzić także w stacjonarnych salonach meblowych.