Szafki

Transport gratis

Szafka łazienkowa, szafka nocna, szafka do holu, szafka na buty, szafka pod telefon, szafka na dokumentyszafki RTV to meble przeznaczone do różnych pomieszczeń i pełniące zupełnie różne zadania, jednak z uwagi na skrzyniową budowę, stosunkowo niewielkie rozmiary i dominującą funkcję drzwi zebraliśmy je w jednej kategorii. Wiele z  prezentowanych szafek może mieć blaty wykonane z litego dębu. Szafki kuchenne są oferowane osobno w kategorii Meble kuchenne.

Wyświetlanie 1–20 z 222 wyników

Szafki - meble niezbędne w każdym pomieszczeniu

Wyposażając własne mieszkanie albo pokoje w hotelu lub pensjonacie, warto postarać się, aby wszystkie znajdujące się w nim meble były nie tylko funkcjonalne, ale także eleganckie. Do kategorii mebli niezbędnych w każdym pomieszczeniu należą bez wątpienia różnej wielkości szafki. Szukając wyjątkowo oryginalnych szafek warto, aby zapoznali się Państwo z ofertą Boutique Pierrot - producenta mebli z naturalnego drewna.

Obok komód, szaf i regałów, to właśnie szafki różnego rodzaju są najchętniej kupowanym meblem pomagającym zachować porządek. Oprócz podstawowej funkcji, jaką jest możliwość przechowywania w nich różnych rzeczy, szafki RTV mogą też pomóc zorganizować na przykład kącik telewizyjny lub mogą być dodatkowym miejscem do siedzenia podczas zakładania butów tak jak w przypadku szafek do korytarza. Wszystkie nasze meble są wykonane z litego drewna, bez dodatku jakichkolwiek innych materiałów. Dzięki temu nasze szafki doskonale znoszą nawet intensywną eksploatację i prezentują się doskonale, nawet mimo upływu lat.

Wyjątkowe szafki z litego drewna

Ważnym elementem każdej sypialni jest szafka nocna - to na nią odkładamy czytaną przed snem książkę, telefon lub okulary. Szafki nocne dostępne w naszym sklepie pochodzą z kilku wyjątkowych kolekcji, między innymi z serii Lawendowa Prowansja. Te eleganckie meble, inspirowane francuską prowincją, mogą przyjąć postać klasycznej szafki z drzwiami lub formę stoliczka na giętych nóżkach wyposażonego w szufladę. Subtelne rzeźbienia lub żaluzjowe drzwiczki nadają szafkom niebywałej lekkości.

Drugim miejscem, w którym wręcz niezbędne są szafki, jest łazienka. W naszej ofercie znajdziecie Państwo stylowe szafki łazienkowe z miejscem na zamontowanie w nich umywalki. Mamy modele dostosowane do umywalek pojedynczych lub podwójnych. Ten wyjątkowy mebel pozwala zabudować umywalkę i w ten sposób zaoszczędzić nieco miejsca w łazience. To funkcjonalne połączenie standardowych szafek i szuflad oraz umywalki. Jako kolejną propozycję do łazienki możemy Państwu zaproponować klasyczne wysokie szafki, otwarte lub z przeszklonymi drzwiami.

Doskonała jakość i niebanalny styl

Zaprezentowane powyżej szafki to jedynie początek naszej oferty. Jeśli potrzebują Państwo szafek do korytarza lub do kuchni, to zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi dostępnymi produktami z tej kategorii. Jednocześnie pragniemy zwrócić Państwa uwagę, że widoczne na zdjęciach szafki to tylko egzemplarze poglądowe - w przypadku zakupu przygotowujemy szafkę zgodnie z wytycznymi klienta. Wszystkie nasze meble malujemy na wybrany przez Państwa kolor, ale możliwa jest też kombinacja dwóch kolorów.

Oprócz malowania oferujemy woskowanie, szczotkowanie lub patynowanie drewna. Te zabiegi mają na celu zabezpieczenie powierzchni przed czynnikami zewnętrznymi oraz nadanie mu wyjątkowego blasku. W tym miejscu warto jeszcze nadmienić, że w przypadku szafek łazienkowych oferujemy Państwu możliwość wyboru rodzaju blatu. Do Państwa należy decyzja czy będzie to standardowy blat drewniany, czy też blat wykonany z ocynkowanej blachy.