Meble kuchenne

Transport gratis

Stylowo urządzona kuchnia sprawia, że o wiele przyjemniej się w niej pracuje. Zachęca do gotowania, tworzy przyjemną atmosferę. Nasze meble wyróżnia nie tylko ich funkcjonalność oraz designerski wygląd, ale również to, w jaki sposób tworzą dom, kojarząc się z rodzinnym ciepłem oraz przyjemnymi chwilami. Oferujemy meble w stylu prowansalskim, które wprowadzą elegancki szyk do pomieszczenia. W katalogu znajdują się fantastyczne zestawy pozwalające na kompleksowe wyposażenie kuchni i połączenie za ich pomocą wyjątkowego, stylowego wyglądu z praktycznością. Przestronne szafki oraz szuflady stanowią miejsce, gdzie mogą Państwo przechowywać wszystkie przedmioty do gotowania oraz niezbędne produkty, wygodne blaty zapewnią zaś pełen komfort samego gotowania.

Wyświetlanie 1–20 z 226 wyników

Prowansalski styl w wydaniu mebli kuchennych

Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu bądź apartamencie, bez której funkcjonowanie jest niezwykle ciężkie. Może występować jako osobny pokój bądź być połączona z jadalnią czy też salonem. Bez względu na to, czy stanowi otwartą, czy odseparowaną część, jej wygląd ma ogromne znaczenie dla samopoczucia i tego, czy zachęca do przebywania w niej. Rozumiemy, jak istotną częścią każdego pomieszczenia jest jego wygląd, dlatego wszystkie meble kuchenne powstają w oparciu o szczególną dokładność. Dostępne w katalogu naszego sklepu meble prowansalskie posiadają różne odmiany, pasują do różnych gustów. Bardziej ozdobne i delikatne, białe meble budują subtelny klimat, są polecane również wielbicielom klasyki i bogatych zdobień. Prowansalska kuchnia z zastosowaniem komód kuchennych oraz prostych, topornych modeli pozwala na wykreowanie kuchni w stylu lodge bądź na wzór surowego klimatu skandynawskiego.

Wytrzymałe meble prowansalskie

Poszukując idealnych mebli kuchennych, brany jest pod uwagę nie tylko ich wygląd, ale również jakość wykonania, na co stawiamy mocny nacisk. Dzięki temu oferowane przez nas modele posiadają specyfikę mebli wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia i bardzo stabilnych. Warstwa zabezpieczająca, która jest jednocześnie farbą, chroni meble przed powierzchownymi zarysowaniami. Możliwe jest ponowne pomalowanie ich w celu odświeżenia wyglądu. Są bardzo dobrze wyważone oraz wymierzone. Stanowią zakup na wiele lat. Podawane przy poszczególnych elementach zestawów mebli prowansalskich wymiary mają pełne odzwierciedlenie w wymiarach rzeczywistych. Z racji, że tworzone są z litego drewna, większość modeli charakteryzuje spora masa i waga oraz brak możliwości rozłożenia ich na części przy transporcie. Niektóre z modeli dostarczane są w całości.

Niezwykły urok drewna w prowansalskim szyku

Lite drewno, z którego powstają nasze meble, ma nietypowy urok, którego nie posiadają meble ze sklejek. Bez względu na jego kolor wprowadza domową atmosferę do pomieszczeń i wspaniałą dla oka grację oraz naturalność. Użycie tego szlachetnego materiału w prowansalskim wydaniu sprawia, że meble kuchenne zyskują nie tylko na swoim wyglądzie, ale również na funkcjonalności, jaką ze sobą niosą. Możliwe jest dobranie do nich dowolnego koloru, a także przemalowanie ich na dowolny styl - celowo postarzany, nieco zniszczony. Specjalne efekty sprawiają, że kuchnia zostanie przedstawiona w zupełnie świeży i nietypowy sposób, zachwycając gości. Otwiera to przed Państwem szerokie możliwości eksperymentowania z wyglądem kuchni, a także ułatwia dopasowanie pojedynczych modeli mebli do już zaaranżowanego pomieszczenia. O wiele lepiej prezentują się jednak, tworząc komplety, jakie mamy do zaoferowania. W naszych sklepach w Warszawie i Poznaniu mogą Państwo zobaczyć bogatą ofertę mebli kuchennych z katalogu oraz, co ciekawe, poznać proces ich malowania. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu, z przyjemnością pomożemy dokonać najlepszego wyboru, odpowiemy też na wszelkie pytania.