Wyspy kuchenne prowansalskie

Kuchnia urządzona w stylu prowansalskim to miejsce przepełnione ciepłą rodzinną atmosferą. Gotowanie w tak przyjaznym i uroczym wnętrzu to czysta przyjemność. Zwłaszcza że funkcjonalność takiej kuchni jest równie ważna, jak estetyka. Piękna, a zarazem użyteczna i wygodna wyspa kuchenna prowansalska jest tego najlepszym dowodem.

Wyświetlanie 1–20 z 21 wyników

Wyspa kuchenna w stylu prowansalskim - funkcjonalne serce stylowej kuchni

Przestronna jasna kuchnia z dużą ilością powierzchni, na których można przygotowywać posiłki. Do tego ogromna liczba szafek, półek, szuflad i wieszaków na garnki i patelnie - żeby wszystko zawsze było pod ręką. Tak właśnie wygląda sielska kuchnia urządzona w klimacie słonecznego południa Francji sprzed lat. A jaki mebel może jednocześnie dostarczyć dodatkowej powierzchni blatów do krojenia i mieszania oraz pełnić funkcję szafki do przechowywania kuchennych przyborów?  Wyspa kuchenna prowansalska usytuowana w samym sercu kuchni to wszechstronny mebel, który spełnia każde z tych te zadań, a do tego nadaje pomieszczeniu niepowtarzalnego, rustykalnego charakteru.  Dzięki usytuowaniu pośrodku kuchni wyspa kuchenna w stylu prowansalskim przykuwa oko swoim pięknem i umożliwia niezwykle wygodne przyrządzanie jedzenia. Zapewnia łatwy i szybki dostęp do dodatkowego blatu lub zlewu oraz naczyń i składników umieszczonych w praktycznych schowkach wewnątrz mebla.

Różnorodne wyspy kuchenne w stylu prowansalskim - aby znaleźć idealną do wymarzonej kuchni

Oferowane przez nas prowansalskie wyspy kuchenne występują w wielu bardzo różniących się od siebie modelach. Znajdą Państwo wśród nich meble dość masywne i mocno zabudowane, jak również te o lekkiej konstrukcji, często z subtelnymi elementami ozdobnymi. Wyspy mogą być wyposażone w półki, szuflady, szafki lub haki. Niektóre z prezentowanych przez nas modeli wysp kuchennych w stylu prowansalskim posiadają rozkładany blat, który zwiększy wygodę gotowania, lub zmieni wyspę w stolik kuchenny, przy którym można wygodnie usiąść do jedzenia. Na szczególną uwagę zasługują efektowne krajalnice w dawnym stylu wiejskim. Są one samodzielnymi jedno- lub dwustanowiskowymi meblami o blatach wykonanych z grubej warstwy surowego drewna. Wyspy kuchenne i krajalnice w stylu prowansalskim zostały wykonane z najwyższą dokładnością i dbałością o szczegóły. Jako materiał do ich produkcji wykorzystano jedynie lite drewno, bez zastosowania płyt wiórowych czy sklejki. Zapewnia to rzadko już dzisiaj spotykaną solidność i trwałość mebli, którym nie grozi łuszczenie się, pękanie czy rozwarstwianie. Wysokiej jakości farby użyte do ich malowania gwarantują niezmienny kolor powierzchni mimo upływu czasu. Kupując wyspę kuchenną w stylu prowansalskim dokonują Państwo inwestycji na długie lata. Tak jak inne nasze meble prowansalskie, wyspy kuchenne możemy pomalować na kolory wybrane przez Państwa z szerokiej palety dostępnych barw. Oferujemy również profesjonalne postarzanie mebla na życzenie klienta. Zapraszamy do obejrzenia gotowych projektów w naszych salonach w Warszawie i Poznaniu. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi doradcami drogą telefoniczną lub mailową. Istnieje możliwość zamówienia próbek kolorów, które prześlemy Państwu pocztą.