Szafki łazienkowe prowansalskie

Łazienka po prowansalsku? To wspaniały pomysł! Ten styl doskonale pasuje do przestrzeni, od której wymagamy jasności i czystości. A ponieważ w każdym stylu potrzeby funkcjonalne są takie same, to oferujemy szafki łazienkowe prowansalskie, w których schowasz kosmetyki i środki czyszczące, aby zachować w nich porządek. Zobacz, co oferujemy i znajdź mebel do łazienki, jakiego potrzebujesz – szafkę pod umywalkę i wysoki regał łazienkowy. Pozwolą Ci one myć się i sprzątać przy maksymalnej wygodzie.

Wyświetlanie 1–20 z 38 wyników

Szafka łazienkowa prowansalska niejedno ma imię

Meble prowansalskie mają do spełnienia dwa główne zadania. Powinny nadawać wnętrzu łagodności i rozjaśniać, będąc przy tym funkcjonalne. Najważniejszą w tym pomieszczeniu jest szafka pod umywalkę. W łazience nie może przecież zabraknąć miejsca, w którym wygodnie umyjesz ręce. Nasza oferta zawiera szafki na jedną i dwie komory, które mogą być wbudowane lub montowane na blacie. W dolnej części znajdziesz półki i szuflady, na których ustawisz kosmetyki, środki higieniczne, zapasowe ręczniki i wszystko, czego potrzebujesz w łazience. Szafka łazienkowa w stylu prowansalskim pomaga utrzymać porządek, podkreślający cechy stylu - wygodę i przytulny klimat. A jeśli nie wystarczą Ci te półki, to z pomocą przychodzą szafki prowansalskie łazienkowe wysokie i wiszące. Dodatkowe półki w tej formie nadają się do każdej łazienki. Powieszenie szafki sprawia, że przestrzeń pod nią można jeszcze wykorzystać, a wysokie szafki są dość wąskie, co pozwala ustawić je tam, gdzie nie ma wiele wolnej przestrzeni. Sprawdź i dopasuj meble do swojej łazienki, aby móc z niej jeszcze lepiej korzystać.

Nie tylko funkcjonalność - szafki łazienkowe w stylu prowansalskim do Twojego wnętrza

Jak każdy styl, także ten pochodzący z Prowansji, ma wyróżniające go cechy. Pomieszczenie urządzone zgodnie z jego zasadami powinno być jasne, przestronne i wygodne. Musi pięknie wyglądać, mieć wyciszającą atmosferę oraz być użyteczne. Wszystkie te cechy mają szafki łazienkowe w stylu prowansalskim. Nie tylko możesz z nich korzystać tak, jak potrzebujesz. Sprawią też, że łazienka stanie się przytulna i optycznie powiększona. To świetny wybór do małych pomieszczeń. Jednocześnie meble te nie są proste ani nijakie. Przeciwnie, mają cudowne zdobienia, a u nas dostaniesz je w różnych kolorach. Wybierz swój z bogatej palety, a my nałożymy go jednym ze sposobów pozwalających uzyskać doskonałe rezultaty. Każdy z efektów wygląda inaczej więc szafki są niemal niepowtarzalne. Ich piękno i niebywała precyzja wykończenia są bardzo pomocne, kiedy chcesz się przejrzeć w lustrze. W tak cudownym otoczeniu będziesz wyglądać jeszcze piękniej, niż w rzeczywistości. Mając świadomość dobrej prezencji możesz poczuć się pewniej, a Twój dzień będzie bardziej udany. Wrażenie to spotęguje też kąpiel. Patrząc na szafki łazienkowe prowansalskie zwiększysz efekt odprężenia i wyciszysz się. Urządź swoją łazienkę tak, jak chcesz, dzięki doskonałej jakości mebli z Prowansji.