Stoliki z szufladą

Transport gratis

Stolik kawowy to mebel, który w wielu wnętrzach pełni nie tylko funkcję estetyczną, ale również praktyczną – doskonałym tego przykładem są stoliki kawowe z szufladą, które znajdą swoje zastosowanie w salonie, jadalni czy gabinecie. Tego typu mebel z powodzeniem może również posłużyć do aranżacji wnętrz hotelowych – z uwagi na niewielkie rozmiary z powodzeniem zmieści się nawet w pomieszczeniach o niewielkim metrażu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Stoliki z szufladami dostępne w ofercie naszego sklepu występują w różnych wersjach różniących się stylem wykończenia, wymiarami, materiałem wykonania oraz zastosowaną kolorystyką. Ogromnym atutem jest możliwość ich personalizacji, w tym wyboru wybarwienia drewna z bogatej palety dostępnych odcieni.

Stolik kawowy z szufladą - funkcjonalny mebel i stylowy dodatek do wnętrza

Stoliki kawowe z szufladami, które prezentujemy Państwu w naszej ofercie, to meble nawiązujące do różnych stylów - wśród nich znajdą Państwo między innymi modele inspirowane stylem nowoczesnym, industrialnym, klasycznym czy modernistycznym. Wiele z nich stanowi nawiązanie do dawnych stylów meblarskich, dzięki czemu doskonale dopasuje się do wnętrz zaaranżowanych w stylistyce vintage, klasycznej oraz shabby chic.

Nasze stolarnie produkują meble różnego typu - od kuchennych i barowych, poprzez biurowe, aż po hotelowe i sklepowe. Prezentowane stoliki kawowe z szufladami należą do kilku kolekcji, w tym Muszyna, Tarnobrzeg i Lawendowa Prowansja.

Wysoka jakość wykonania i starannie wyselekcjonowane materiały

Stoliki kawowe, które Państwu oferujemy, to wysokiej jakości meble wykonane z litego drewna - bez użycia płyt wiórowych, sklejek oraz materiałów drewnopodobnych. Drewno używane w produkcji mebli zostało wcześniej starannie wysuszone i oszlifowane, dzięki czemu każdy stolik i inne elementy kolekcji będą służyły przyszłym użytkownikom przez wiele lat.

Zależnie od modelu stolika mogą Państwo wybrać sposób jego wykończenia. Do wyboru mają Państwo między innymi malowanie klasyczne, szczotkowanie vintage oraz postarzanie i patynowanie. Koszt związany z personalizacją mebla widoczny jest na stronie wybranego produktu - aby umożliwić Państwu zapoznanie się z metodami wykończenia oraz dostępną paletą barw, wysyłamy próbki pocztą. Oferujemy również możliwość zakupu mebla w stanie surowym, przygotowanego do malowania.

Zachęcamy do zapoznania z całą kolekcją

Cena mebla może się różnić w zależności od metody jego wykończenia - wybierając konkretne opcje na stronie wybranego produktu, mogą Państwo oszacować końcowy koszt realizacji zamówienia. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań dotyczących dostępnych wariantów, palety kolorystycznej czy realizacji większych projektów gorąco zachęcamy Państwa do kontaktu. Chętnie pomożemy wybrać idealny model, uzgodnimy wysłanie próbek kolorów oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące transportu i wnoszenia mebli. Zachęcamy również do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu!