Fotele na nóżkach

Transport gratis

Przedstawiamy fotele na nóżkach, które stanowią kolekcję mebli nawiązujących do stylu prowansalskiego, klasycznego, francuskiego oraz do aranżacji z ubiegłego stulecia. Meble te znajdą zastosowanie w prywatnych domach i mieszkaniach jako elegancki dodatek do salonu, sypialni czy pokoju dla gości w celach wypoczynkowych. Fotele spełnią się w swojej funkcji także w biurach i gabinetach, w hotelowym lobby czy w pokojach typu lounge. Meble te – w zależności od wybranego modelu – będą świetne komponować się z wystrojem zarówno przestrzennych, jak i niewielkich pomieszczeń. Cechują się ponadto zwartą i solidną konstrukcją, nadającą im klasę i wyrafinowaną elegancję, czym podnoszą prestiż każdego miejsca, w którym się znajdują.

Wyświetlanie 1–20 z 66 wyników

Fotele na nóżkach – sposób ich wykonania

Każdy prezentowany fotel na nóżkach posiada wytrzymałą konstrukcję i stabilny stelaż, powstające z najwyższej jakości litego drewna. Jest to naturalny materiał, który najpierw poddawany jest suszeniu i szlifowaniu. Następnie nadajemy mu formę charakterystyczną dla danego mebla. Tak przygotowana konstrukcja jest następnie poddawana tapicerowaniu, do którego wykorzystujemy wysokogatunkowe materiały, tkaniny i skórę. Wiele z naszych produktów mogą Państwo dostosować do swoich potrzeb przez wybór kolorystyki tapicerki czy sposobu wykończenia drewnianych elementów. Fotele na drewnianych nóżkach o ciekawych, zarówno prostych, jak i bardziej fantazyjnych kształtach są odporne na uszkodzenia. Jeśli jednak zdarzają się pewne mankamenty mechaniczne drewna, wystarczy zastosować odrobinę szpachli i farby wodnej, aby przywrócić meblowi jego dawną świetność. Co więcej, drewno nie pęka, nie łuszczy się i nie rozwarstwia, dlatego wykonane z niego produkty są elementami wyposażenia na długie lata, a nawet na pokolenia.

Fotel na drewnianych nóżkach – wycena naszych produktów

W zależności od tego, które fotele na drewnianych nóżkach przypadną Państwu do gustu, przy każdym z nich znajduje się informacja na temat możliwości i opcji jego wykończenia z uwzględnieniem materiałów i ostatecznego wyglądu mebla. Cena gotowego produktu zależeć zatem będzie od wymienionych czynników i może wahać się o kilkadziesiąt procent. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, jednak chcieliby Państwo lepiej poznać kolory i faktury dostępnych mebli, zapraszamy do odwiedzin naszych salonów meblowych w Warszawie i Poznaniu. To najlepszy sposób na zapoznanie się z proponowanym przez nas asortymentem i przekonanie się o jego wysokiej jakości. Mamy również możliwość wysyłki próbnika z wybranymi kolorami za kaucją zwrotną w wysokości 10 zł za sztukę. Kaucja zwracana jest po odesłaniu do nas próbników bądź odliczona od Państwa zamówienia.

Fotel na nóżkach – jak złożyć zamówienie?

Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i ułatwiamy proces zakupu, dlatego oferujemy możliwość składania zamówienia zarówno telefonicznie, mailowo, w naszych salonach, jak i online w naszym sklepie internetowym. W razie pytań służymy profesjonalnym doradztwem. Zapraszamy do kontaktu!