Regały na wino

Transport gratis

>
Odpowiednie przechowywanie wina jest znaczącym elementem utrzymania go w dobrym smaku. Powinno posiadać odpowiednią temperaturę oraz minimalne nasłonecznienie, a najlepszym do tego sposobem jest zapewnienie mu odpowiedniego miejsca do leżakowania. Eleganckie regały na wino wprowadzają odrobinę śródziemnomorskiego klimatu do pomieszczenia, w którym zostaną zamontowane. Można odłożyć na nim kilka butelek, by pozwolić im dojrzeć i jednocześnie cieszyć się ich ekspozycją. Przeróżne modele szafek w naszym asortymencie pozwolą na swobodne dopasowanie do wystroju wnętrza.

https://www.traditionrolex.com/18

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Dlaczego akurat regał na wino?

Regały na wino zostały przystosowane do tego, aby zapewniać swobodny dostęp do butelek i jednocześnie przedstawiać ich wygląd w samych superlatywach. Zarówno domownicy, jak i goście będą mogli sycić się winem, zanim butelka zostanie otwarta. Modele z naszego asortymentu różnią się wielkością, pojemnością oraz samą funkcjonalnością. Dla koneserów i wielbicieli wina, regał w postaci bufetu otworzy większe możliwości delektowania się tym szlachetnym trunkiem. Wyróżnia je nie tylko wielkość, ale również predyspozycje. Specjalne funkcje pozwalają na wygodne przechowywanie kieliszków, zapobiegając ich zakurzeniu. Sięgnięcie po lampkę ulubionego wina będzie szybkie i bezproblemowe. Szafka na wino to połączenie niezwykłej klasy z funkcjonalnością. Drewno, z którego zostały wykonane poszczególne modele, jest materiałem niezwykle szlachetnym i ekologicznym. Wprowadza delikatny zarys lodge do każdego modelu.

Piękno, elegancja, praktyczność - szafki na wino

Regały na wino są wykonywane w naszym sklepie z litego drewna. Specyfika tego materiału nadaje pomieszczeniu, w którym się znajdzie, niesamowitego uroku. Wykonane w duchu prowansalskim, łączą w sobie prostotę z gracją. Lite drewno to bardzo wytrzymały materiał, który do perfekcji spaja poszczególne elementy mebla. Dzięki temu jest stabilnym, doskonałym miejscem do przechowywania przedmiotów delikatnych i wrażliwych na mechaniczne uszkodzenia - takich jak butelki na wino czy kieliszki. W zależności od wybranego modelu może być to mebel bardzo ciężki. Niektóre z dostępnych regałów i szafek możliwe są do zawieszenia na ścianie. Ścianki są bardziej cienkie z zachowaniem ich wytrzymałości. Oferujemy możliwość dopasowania danego modelu do Państwa potrzeb, by jeszcze lepiej prezentował się w miejscu docelowym i doskonale komponował z resztą mebli. Szafka na wino to obowiązkowy element wyposażenia wnętrza każdego konesera. Tworzy miejsce, w którym w swobodny sposób można udostępnić gościom podziwianie Państwa zbioru oraz możliwość oglądania samej czynności podawania trunku podczas jego nalewania.