Szafki RTV do salonu

Szafki RTV do salonu to meble, które kupuje się przede wszystkim ze względów praktycznych. Dostosowane wielkością i rozmieszczeniem półek szafki doskonale nadają się do tego, by ustawić na nich telewizor, ale także głośniki, odtwarzacz DVD czy zestaw kina domowego. Wybierając meble RTV do salonu, warto zwrócić uwagę także na ich estetykę. Taka szafka powinna być dopasowana stylem do całego wnętrza. W naszym sklepie oferujemy Państwu meble, które będą pasowały zarówno do nowocześnie urządzonego, minimalistycznego salonu, jak i do pomieszczeń w stylu klasycznym. Szafki RTV pod telewizor mogą przydać się nie tylko w mieszkaniu. Sprawdzą się również w restauracjach czy kawiarniach, w których odtwarza się filmy czy transmituje wydarzenia. Szafka pod telewizor to także jeden z elementów wyposażenia pokoju hotelowego.

Wyświetlanie 1–20 z 45 wyników

Funkcjonalne szafki RTV pod telewizor

W szafkę pod telewizor i inne sprzęty RTV warto zainwestować przede wszystkim ze względu na jej praktyczne zastosowanie. Dzięki takim meblom nie trzeba przechowywać sprzętu w przypadkowych miejscach. Wysokość szafek RTV do salonu jest zawsze zaprojektowana tak, by ekran telewizora znajdował się na wysokości wzroku osoby oglądającej. Dzięki meblom RTV do salonu można także zadbać o estetykę we wnętrzu. Ustawienie sprzętu na półkach pozwala ograniczyć ilość kabli bezładnie rozrzuconych na podłodze.

Jakie szafki RTV do salonu można znaleźć w naszej ofercie?

Najprostsze szafki RTV pod telewizor to niskie stoliki ustawiane bezpośrednio na podłodze lub wyposażone w nóżki. Takie szafki są wyposażone w szuflady, w których można przechowywać piloty do sprzętu lub inne drobiazgi. Niewielka szafka pod telewizor sprawdzi się przede wszystkim w małym salonie. Osoby, które dysponują większą ilością miejsca na całej wysokości ściany, mogą optymalnie ją wykorzystać, ustawiając wyższe szafki RTV do salonu. Na takim meblu można ustawić telewizor i inne sprzęty, a dodatkowo wykorzystać go do przechowywania. Osobom, którym zależy na tym, by ich salon prezentował się szczególnie elegancko, polecamy szafki z zasuwanymi drzwiczkami, za którymi można w razie potrzeby schować telewizor.

Szafki RTV pod telewizor – styl klasyczny, nowoczesny czy rustykalny?

Dostępne w ramach różnych kolekcji (Bramble, Lawendowa Prowansja, Muszyna, Tarnobrzeg) meble RTV do salonu to szeroki asortyment produktów w różnym stylu. Jeśli w Państwa salonie dominuje nowoczesne wzornictwo w stylu skandynawskim lub loftowym, najlepszym wyborem będą szafki o prostych, geometrycznych kształtach. W takim przypadku warto także postawić na meble inspirowane stylem lat 60. i 70. Do salonu w stylu vintage lub rustykalnym mogą Państwo wybrać szafki postarzane specjalną metodą, przypominające meble prowansalskie. Dla takich szafek pod RTV do pokoju dziennego charakterystyczna jest nierówna faktura drewna i naturalne kolory. W klasycznie urządzonym salonie najlepiej będą prezentowały się białe meble z eleganckimi zdobieniami, nawiązujące do stylu francuskiego.

Meble RTV pod telewizor – produkty z litego drewna

Wszystkie meble RTV pod telewizor dostępne w naszym sklepie to specjalnie wyselekcjonowane przez nas produkty. Stawiamy wyłącznie na szafki wykonane z litego drewna – trwałego, odpornego na zniszczenie materiału. Dzięki temu szafki RTV do pokoju dziennego będą służyć Państwu przez wiele lat.