Półki prowansalskie

Oryginalne wykończenia, dekoracyjne elementy i klasyczny wydźwięk, jaki dają meble prowansalskie, pozwalają na stworzenie w Państwa domach wyjątkowego klimatu. Półki w stylu prowansalskim znajdują swoje zastosowanie zarówno w kuchni, jak i salonie czy pokoju dziecięcym. Świetnie komponują się również w towarzystwie mebli wykonanych w innym stylu, dlatego użytkownicy coraz chętniej kupują tego typu produkty. 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Prowansalskie półki wiszące — stylowy dodatek do wnętrza

Dostępne w naszym sklepie meble świadczą o najwyższej jakości zarówno samego produktu, jak i materiału, z którego wykonany jest dany element. Głównym surowcem jest tutaj lite drewno i to ono stanowi również podstawę półek wiszących - prowansalskich zgromadzonych w ofercie naszego sklepu. Przytulne, ciepłe i wygodne wnętrza, jakie kojarzone są z Prowansją, odzwierciedlone zostały w klasycznych meblach, które dopełniają dekoracyjne elementy. Mocne, trwałe i gatunkowe drewno pozwala na korzystanie z półek prowansalskich nawet kilku pokoleń. Jak wykorzystać je w kuchni a jak w pokoju? Wiszące półki w kuchni mogą posłużyć jako miejsce na przyprawy i pachnące zioła, natomiast w salonie doskonale sprawdzą się w formie półki na książki. Różne typy półek prowansalskich dostępnych w naszym asortymencie mogą Państwo dowolnie ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób wyjątkowy zestaw.

Półka ścienna prowansalska — mebel niezbędny w kuchni

Klasyczne wnętrza, tradycyjne dodatki — półka ścienna prowansalska wpisze się w proste, ale i szykowne wnętrza. Dekoracyjne zakończenia półek mogą stanowić jedyny rodzaj dekoracji w Państwa kuchni. Półki same w sobie świetnie ozdobią ścianę, a jeśli dodać do nich świeże, zielone zioła w doniczkach, rozwiązanie to będzie nie tylko funkcjonalne, ale i wprowadzi do wnętrza przyjemny powiew wiosny i lata. Jak jeszcze, poza kuchnią można wykorzystać półki ścienne prowansalskie? To element wyposażenia wnętrza, który pasować będzie nawet do przedpokoju. Mogą Państwo zamieścić na półce rośliny ozdobne lub przeznaczyć mebel do bardziej użytkowych celów i odkładać na nim klucze, smycz psa lub podręczne akcesoria, na które zawsze brakuje w przedpokoju specjalnego miejsca.

Dedykowane rozwiązania do domu — półki prowansalskie tworzone na miarę

Idealnie dopasują się do wnętrza w stylu vintage, rustykalnym czy retro — półki prowansalskie mogą konkurować z każdym typem mebla. W asortymencie naszego sklepu mogą Państwo wybrać sposób malowania półki, jej kolor i dopasować je w taki sposób, aby jak najlepiej zgrać ze sobą poszczególne produkty i akcesoria w dekorowanym wnętrzu. Jeśli preferują Państwo wybór mebla po jego wcześniejszym obejrzeniu, zapraszamy do naszego salonu w Poznaniu lub Warszawie. To w nich na własne oczy mogą się Państwo przekonać o wysokiej jakości, z którą zostały wykonane poszczególne produkty i meble. Jeśli nie mają Państwo pewności co do wyboru konkretnego rodzaju półki, nasi specjaliści chętnie służą pomocą, doradzą i wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązania do kuchni, salonu czy pokoju dziecięcego.