Szafy do przedpokoju

Transport gratis

Szafy do przedpokoju to meble, które można z powodzeniem postawić w korytarzach, holach, recepcjach hotelowych, kameralnych restauracjach i wielu innych lokalach, pokojach, w których liczy się nie tylko aspekt praktyczny, ale i wizualny. Decydując się na szafy z naszej kolekcji mają Państwo pewność otrzymania najwyższej jakości mebla, który podnosi prestiż wnętrz, jest solidny, stabilny, świetnie komponuje się z pomieszczeniami urządzonymi w stylu prowansalskim, wiejskim, shabby chic, industrialnym, vintage, czy skandynawskim.

Wyświetlanie 1–20 z 32 wyników

Szafy do korytarza - stawiamy na najwyższą jakość

Szafy do korytarza, które produkujemy w naszych stolarniach, powstają z najlepszej jakości masywnego, litego drewna. Jest ono poddawane suszeniu, a następnie szlifowaniu. W momencie, gdy jest ono gotowe do obróbki, tworzymy z niego meble, które świetnie uzupełniają wnętrza, pasują pod względem wykończenia do aranżacji pomieszczeń, nie łuszczą się, nie pękają, nie rozwarstwiają się. Atrakcyjne w swojej prostocie, w skromnej lub lekko zdobionej formie szafy świetnie komponują się z lustrami do przedpokoju, czy szafkami na buty, które również znajdą Państwo w naszym asortymencie. Będą ponadto dobrze prezentować się w zestawieniu z półkami na klucze lub stojakami na ubrania i odzież wierzchnią.

Szafy do przedpokoju - wiele możliwości ich wykończenia

Szafy wąskie do przedpokoju, jak i każdy inny model szaf mogą Państwo zakupić w stanie surowym, przygotowane do malowania. Oferujemy także kilka sposobów wykończenia mebli, do których zaliczają się woskowanie, malowanie, patynowanie, postarzanie, szczotkowanie. W przypadku malowania mogą Państwo zdecydować się na jeden lub kilka kolorów farb ekologicznych i zdecydować, która część mebla ma zostać pomalowana wybranym odcieniem. Wszystkie kolory mogą Państwo zobaczyć na karcie każdego produktu. Warto dodać, iż stosowane przez nas farby wodne zachowują swoją barwę i intensywność koloru przez wiele lat. Inną metodą wykończenia jest szczotkowanie, które należy do jednych z najbardziej zaawansowanych, wymagających fachu, wprawy i umiejętności stolarskich. Sposób ten pozwala na uzyskanie bardzo naturalnej, delikatnej, jednorodnej powierzchni mebla miłej w dotyku. Zachęcamy także do skorzystania z opcji woskowania, dzięki której mebel jest o ton ciemniejszy, jednak naturalna struktura słojów pozostaje zachowana.

Szafy na przedpokoju - wsparcie na każdym etapie zamówienia

Nasze szafy na przedpokoju należą do mebli najwyższej jakości, które przygotowujemy dla Państwa zgodnie z wytycznymi i sposobami wykończenia, na które się Państwo decydują. Zamówienie mogą Państwo złożyć telefonicznie, mailowo, przez stronę internetową oraz osobiście w salonach meblowych, które są zlokalizowane w Warszawie i Poznaniu. Oferujemy ponadto możliwość wysyłki próbnika kolorów za kaucję zwrotną wynoszącą 10 zł za sztukę. Po jego odesłaniu na nasz adres otrzymają Państwo zwrot kaucji. Jeśli natomiast zdecydują się Państwo na zakupy w naszym sklepie, naliczona za próbnik kwota zostanie odliczona od wartości zamówienia. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji!