Konsole z półkami

Transport gratis

Zachęcamy Państwa do poznania kolekcji mebli będących efektem doświadczenia, profesjonalizmu i pełnego szacunku podejścia do drewna, którymi są konsole z półkami. Stabilne, osadzone na solidnych nóżkach lub podstawach idealnie spełniają się w roli dekoracyjnego elementu w przedpokojach, na korytarzach, ale również w salonach. Znajdą zastosowanie w kuchniach, przestronnych salonach i w jadalniach inspirowanych stylem prowansalskim. Stylizację, której nieodłącznym elementem są proponowane w naszym sklepie konsole, można uzupełnić również o inne meble z naszej kolekcji, jak krzesła, stoły oraz kredensy.

Wyświetlanie 1–20 z 36 wyników

Urokliwe konsole z półkami

Mogą być Państwo pewni oferowanej przez nas jakości. Do produkcji mebli wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości lite drewno, które sprawia, że konsola z półkami jest trwała i będzie służyć przez wiele lat. Jednocześnie pragniemy nadmienić, iż tak wykonane meble nie pękają, nie łuszczą się ani nie rozwarstwiają. Konsole poddawane są procesom konserwującym, do jakich należą woskowanie, patynowanie, postarzanie czy szczotkowanie. Na życzenie klienta możemy je także pomalować na jeden kolor lub na dwa kolory farbą z naszej palety barw. Do malowania stosujemy wyłącznie ekologiczne farby wodne. Prezentowane meble ozdabiamy także elementami wykonanymi z galwanizowanego metalu. Przypomina on przyciemniany mosiądz i bardzo dobrze komponuje się ze stylem proponowanych przez nas konsoli.

Konsola z półkami – piękna i solidna

Każda z proponowanych przez nas konsoli powstaje zgodnie ze sprawdzonymi, tradycyjnymi metodami, dzięki czemu pozostaje trwała i wytrzymała przez wiele lat. W razie ewentualnych uszkodzeń mechanicznych wystarczy posłużyć się szpachlą i farbą wodną, by przywrócić jej blask i pełną estetykę. Konsola półka jest elementem, który może służyć jako miejsce na dekoracyjne przedmioty w formie kunsztownych ramek ze zdjęciami, świec zapachowych czy ozdobnych tkanin. Każda stylizacja w duecie z naszymi konsolami będzie idealnym uzupełnieniem wnętrz wzorowanych na stylistykę prowansalską. Pomalowanie konsoli na dwa kontrastujące ze sobą kolory z pewnością zwiększy estetykę aranżowanych przez Państwa pomieszczeń. Na życzenie wysyłamy próbnik kolorów, za który kaucja zwrotna wynosi 10 zł. Zwrócimy ją po otrzymaniu tychże materiałów z powrotem bądź odliczymy od kwoty realizowanego dla Państwa zamówienia.

Drewniane meble w klasycznej odsłonie

Drewno to jeden z najszlachetniejszych surowców, który wykorzystujemy do produkcji naszych mebli. Możemy samodzielnie wykończyć mebel wybraną przez Państwa techniką, oferujemy także wysyłkę konsoli w stanie surowym. Wyraz estetyczny, wizualny i funkcjonalny ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego dołożymy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Zapraszamy także do naszych salonów meblowych zlokalizowanych w Poznaniu i Warszawie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy profesjonalnym doradztwem.