Wieszaki

Transport gratis

Tworzone z pasją i zamiłowaniem do drewna wieszaki są produktami wysokiej jakości, które z powodzeniem można zaliczyć do mebli, jakie umieszcza się w przedpokoju, korytarzu, czy przy drzwiach wyjściowych do domu, mieszkania, czy innego budynku. Ze względu na swój uniwersalny charakter i zastosowanie, będą również spełniać się w swojej roli w restauracjach, jak i wielu innych kameralnych lokalach, w których goście mogą poczuć się, jak u siebie. Z uwagi na swoje zastosowanie i nietuzinkowy wygląd, mebel ten sprosta swoim zadaniom także w poczekalniach lekarskich, czy w kancelariach adwokackich, w których Klienci mają czuć się komfortowo i profesjonalnie obsłużeni.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wieszaki - do pomieszczeń w różnym stylu i o odmiennym metrażu

Prezentowane wieszaki drewniane charakteryzują się zwartą konstrukcją wykonaną w całości z drewna, z niewielkimi elementami metalowymi przypominającymi mosiądz. Kompaktowe wymiary sprawiają, że produkty te zmieszczą się w każdym pomieszczeniu - zarówno przestrzennym, jak i o ograniczonym metrażu. Meble te nawiązują swoim charakterem i wykonaniem do wielu stylów. W zależności od modelu może on przejawiać cechy charakterystyczne dla stylu prowansalskiego, wiejskiego, francuskiego, klasycznego, czy industrialnego. Inspiracją do wykonania wielu wieszaków był także styl vintage i skandynawski. Z tego względu zapewniamy Państwa, że każdy nasz Klient znajdzie model idealny dla siebie pod względem stylu oraz pasujący do już istniejącej aranżacji w domu, mieszkaniu, lokalu.

Wieszaki drewniane - zastosowanie

Pierwszej klasy dobre wieszaki na ubrania o szlachetnych, regularnych kształtach są produktami zarówno w prostej stylistyce, jak i z dodatkiem subtelnych, delikatnych, lekko wystających gzymsów, czy rzeźbionych elementów. Ich wytwórstwem zajmują się nasze stolarnie, które stawiają na jakość i jak najlepsze wykorzystanie materiału, jakim jest lite drewno. Każdy dostępny w naszej ofercie wieszak to model wykonany precyzyjnie, ze szczególnym przywiązaniem do detali. Zarówno modele na ścianę, jak i wolnostojące charakteryzują się stabilnością i wytrzymałością oraz komfortem w trakcie użytkowania. Każdy wieszak będzie dobrze komponował się w zestawieniu z lustrem z naszej kolekcji, w którym będzie można przejrzeć się w trakcie zakładania płaszcza, czy jego zdejmowaniu. Wieszak będzie także praktycznym elementem wyposażenia postawionym obok siedziska, czy szafki na buty.

Dobre wieszaki na ubrania - wysoka jakość wykonania

W trosce o naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę wieszaków, które powstają z wysokiej jakości litego, masywnego drewna, najpierw poddawanego starannemu osuszeniu i szlifowaniu. Nie korzystamy z materiałów drewnopochodnych, czy tworzyw sztucznych. Meble produkujemy w całości ze wspomnianego drewna, a jedynymi elementami wykonanymi z innego materiału są okucia, gałki, uchwyty, zawiasy, które powstają z metalu przypominającego swoją barwą mosiądz. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z całą kolekcją, którą możemy wykończyć jedną z dostępnych metod, takich jak malowanie, woskowanie, szczotkowanie lub patynowanie.