Szafki nocne do sypialni

Transport gratis

Wyjątkowe meble, tworzone z pasji i zamiłowania do stolarstwa, to prezentowane na naszej stronie szafki nocne do sypialni. Należą one do kolekcji unikalnych mebli tworzonych na zamówienie, które przygotowujemy w zgodzie z naszą ofertą dostępną na stronie www, a także z Państwa indywidualnymi życzeniami. Meble te możemy dopasować pod względem wykończenia do Państwa potrzeb i osobistych preferencji. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z kolekcją szafek nocnych, które powstają zgodnie z projektami nawiązującymi do stylu skandynawskiego, wiejskiego, industrialnego, klasycznego, vintage.

Wyświetlanie 1–20 z 81 wyników

Szafki nocne do sypialni - z czego powstają?

Prezentowane nocne szafki do sypialni to meble stworzone w stylach prowansalskim, vintage, uproszczonym stylu francuskim, czy wiejskim. Świetnie komponują się z wystrojem wnętrz, które są urządzone w klimacie wspomnianych wyżej aranżacji. Proponowane przez nas szafki bardzo dobrze wyglądają w sypialniach prywatnych, zarówno o dużej powierzchni, jak i ograniczonej kubaturze. Będą gustownym uzupełnieniem sypialni w domach, mieszkaniach, ale również w hotelach, pensjonatach i innych obiektach noclegowych. Umieszczenie prezentowanych szafek nocnych w lokalach świadczących usługi noclegowe wpływa na prestiż firmy, a także zapewnia dostęp do mebli, które powstają z litego, masywnego drewna. To oznacza, że będą one służyć gościom hotelowym przez wiele lat.

Nocne szafki do sypialni - sposoby ich uszlachetnienia

Jeżeli zależy Państwu na stworzeniu spersonalizowanych, dopasowanych do swoich potrzeb mebli, proponujemy oryginalne szafki nocne z litego, masywnego drewna. Każdy element, włącznie z drzwiczkami, płycinami, ścianą tylną jest wykonany z drewna. Jedyne komponenty, które produkowane są z galwanizowanego metalu przypominającego swoją barwą mosiądz, są uchwyty, zawiasy, gałki, które stylistycznie świetnie uzupełniają design każdej szafki nocnej stworzonej przez naszych stolarzy. Delikatne rzeźbienia bądź prosta, powściągliwa forma - każdy z oferowanych przez nas mebli jest starannie zaprojektowanym modelem, który można poddać jednej z metod wykończenia. Mowa tutaj o malowaniu, postarzaniu, woskowaniu, szczotkowaniu. Ta ostatnia jest bardzo zaawansowana i przyczynia się do stworzenia jednolitej, gładkiej struktury mebla. Z kolei woskowanie pozwala na uzyskanie efektu naturalności, gdyż wosk uwydatnia naturalny wygląd słojów drewna, z którego tworzymy szafki nocne.

Oryginalne szafki nocne - możliwość zamówienia próbek

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż nie każdy z naszych Klientów ma możliwość odwiedzin naszych salonów meblowych w Warszawie lub Poznaniu. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa próbniki kolorów, które mogą Państwo u nas zamówić za kaucję zwrotną w wysokości 10 zł za sztukę. Kaucję zwrócimy po odesłaniu ich do nas lub odliczymy kwotę od Państwa zamówienia. Nasz personel jest do Państwa dyspozycji telefonicznie, mailowo, za pośrednictwem naszego sklepu internetowego lub stacjonarnie - w salonach meblowych. Zapraszamy do kontaktu!