Szafy modułowe

Transport gratis

Klasyczne szafy modułowe wykonane z litego drewna to meble, które z powodzeniem można zaliczyć do mebli sypialnianych, które znajdą zastosowanie zarówno w prywatnym domu, jak i w hotelowym pokoju. Oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązania, jednak wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, dajemy również możliwość zamówienia wybranych modułów, które świetnie prezentują się samodzielnie lub w komplecie. Zapewniamy możliwość łączenia poszczególnych modułów w kombinacjach najlepszych dla Państwa potrzeb oraz wymogów powierzchniowych sypialni. Zaprezentowane poniżej szafy są w pełni ergonomiczne i funkcjonalne, bez względu na to, czy zdecydują się Państwo na poszczególne moduły, czy komplet.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Szafy modułowe z litego drewna

Do produkcji szaf stosujemy wyłącznie lite drewno. Nie stosujemy w naszej stolarni żadnych drewnopodobnych materiałów. Nie spotkają Państwo u nas mebli ze sklejki, czy płyt MDF. W duecie z masywnym, solidnym drewnem idealnie komponują się elementy w postaci gałek, uchwytów, czy zawiasów, które tworzymy z metalu galwanizowanego. Każdy powstaje w stylu, który dopełnia całości i sprawia, że nasze meble są kompleksowe i kompletne. Nasze szafy są również zdobione dekoracyjnymi gzymsami, które także w całości powstają ze stosowanego przez nas, starannie wysuszonego i szlifowanego drewna.

Modułowa szafa stworzona zgodnie z Państwa gustem

Aby jak najlepiej dostosować się do Państwa potrzeb i oczekiwań, oferujemy możliwość wykończenia naszych mebli w wybranych stylu lub kolorystyce. Każda modułowa szafa może zostać pomalowana na jeden lub dwa kolory zgodnie z paletą barw dostępną przy każdym produkcie na naszej stronie. Proponujemy także różne opcje wykończenia, takie jak woskowanie, patynowanie, czy szczotkowanie. Ta ostatnia technika jest jedną z najbardziej zaawansowanych i opiera się na nadawaniu meblom jednorodnej powierzchni o naturalnej fakturze. Gładka i miła w dotyku struktura drewna zwiększa atrakcyjność każdego mebla pod względem wizualnym. Ostateczna cena wykonania zależy od tego, na jaką technikę i malowanie się Państwo zdecydują. Dajemy również możliwość wykonania szafy w oszlifowanej i przygotowanej do malowania formie. Jeśli uważają Państwo, że najlepszym sposobem na wybór koloru będzie zapoznanie się z próbnikiem barw, z chęcią wyślemy go pocztą za koszt kaucji zwrotnej.

Szafy modułowe - jak zamawiać?

Doskonale rozumiemy, iż wybór mebli do sypialni lub pokoi hotelowych jest ważnym i kluczowym wyborem. Zapewniamy, że każda szafa modułowa biała jest meblem, który będzie służył wielu pokoleniom. Dzięki swojej uniwersalnej formie i technikom wykonania meble te są bardzo odporne na uszkodzenia, nie puchną, nie łuszczą się i nie rozwarstwiają. Do ich malowania stosujemy wyłącznie wodne farby ekologiczne. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem, zarówno drogą mailową, jak i telefoniczną. Zapraszamy także do naszych salonów meblowych, które znajdują się w Warszawie i Poznaniu. Z pewnością osobiste zapoznanie się z naszymi propozycjami ułatwi wybór szafy idealnej dla Państwa.