Szafka RTV

Transport gratis

Sprzęt RTV, taki jak telewizor, konsola czy też sprzęt grający, musi mieć swoje własne miejsce w domu. Doskonałym sposobem na to, aby utrzymać tego rodzaju urządzenia w należytym porządku, jest posiadanie specjalnej szafki RTV. Tego typu mebel pozwoli Państwu mieć wszystkie sprzęty i kable w jednym miejscu, dzięki czemu wszystko będzie znacznie prostsze do użytkowania i po prostu schludniej przechowywane.

Wyświetlanie 1–20 z 68 wyników

Jak prezentuje się proponowana przez nas szafka RTV?

Jeżeli interesuje Państwa elegancka i efektowna szafka pod telewizor, to z pewnością ucieszą się Państwo z dużego wyboru modeli, jakie znajdują się w naszym asortymencie. Posiadamy wiele unikatowych modeli, które sprawdzą się we wnętrzach eleganckich i klasycznych, jak i efektownych i nowoczesnych. Mają Państwo jednak możliwość wyboru nie tylko stylu, w jakim jest mebel, ale także jego koloru. Możemy Państwu wysłać próbnik kolorów, tak byście mogli wybrać, jaki kolor ma mieć Państwa mebel. Dodatkowo mogą Państwo wybrać także wykończenie mebla. Możliwości wykończeniowych jest wiele. Stylowa szafka RTV może być woskowana, olejowana, lakierowana, patynowana, malowana w dwóch kolorach lub też szczotkowana głęboko. Każde z tych wykończeń nadaje finalnie meblu znacznie inny wygląd. Jednak warto wiedzieć, że takie meble, niezależnie od koloru czy wykończenia, nigdy nie wychodzą z mody, ponieważ zawsze są stylowe i niepowtarzalne.

Szafka RTV – doskonała jakość wykonania

Szafka RTV, chociaż jest stylowa, to jest także bardzo jakościowa. Jej wysoka jakość wynika z tego, że została wykonana z dobrych, solidnych materiałów, takich jak lite drewno. Dzięki temu meble z naszego sklepu są trwałe i wytrzymałe na różnego rodzaju uszkodzenia, dlatego będą Państwu służyć znacznie dłużej i będą przez cały ten czas prezentować się nieskazitelnie. Jeżeli więc szukają Państwo czegoś, co przetrwa wiele lat, to na pewno nasze szafki RTV spełnią wymagania. Chcemy także podkreślić, że dostępne w naszym asortymencie meble RTV – szafki, półki oraz inne, wykonywane są na zamówienie. Większość naszych mebli realizujemy w ciągu kilku do maksymalnie kilkunastu tygodni. Meble zostaną do Państwa dostarczone w pełni złożone i gotowe do postawienia w przeznaczonym dla nich miejscu. Jednocześnie informujemy, że transport mebli zawsze jest darmowy.

Stylowa szafka pod telewizor

Szafki RTV zaprezentowane w asortymencie naszego sklepu można zakupić na wiele sposobów – za pomocą strony internetowej, mailowo, telefonicznie oraz osobiście – odwiedzając jeden z dwóch salonów firmowych znajdujących się w Poznaniu oraz w Warszawie. Na wszystkie zamówione u nas meble dajemy gwarancję, która obejmuje 24 miesiące. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.